sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Jędrzej Pietz droga na scenę

Wysłana -
Siemanko

Część osób może mnie kojarzy bo do tej pory prowadziłem dziennik w dziale junior ale, że cele są teraz nieco inne i z racji tego, że dziś obchodzę swoje 23 urodziny to za dużo tego juniorowania mi nie zostało postanowiłem zacząć prowadzić dziennik w tym dziale

Parę słów o mnie

Nazywam się Jędrzej Pietz od dzisiaj mam już 23 lata i planuję spróbować swoich sił na scenie w 2017. Chciałem to info zachować na koniec i powiedzieć o tym dopiero po starcie ale uznałem, że nie ma co czekać. W owych przygotowania od lipca cały czas pomaga mi Luki z forum Nie wiem jak on ale ja na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy

Zanim to jednak nastąpiło działem sam i za namową kumpla wystartowałem w zawodach w Sopocie. Zająłem wtedy 8 miejsce na 13 zawodników a kategorii open. Niestety właśnie przez to, że sama decyzja o starcie zapadło nie długo przed zawodami można śmiało rzec, że przygotwanie było znikome. Dlatego też, że wszystko w pośpiechu byłem też w kategorii open no ale co zrobić.

Samej decyzji o starcie nie żałuję, bo było to naprawdę bardzo fajne doświadczenie do tego uczucie podczas stania na scenie nie do opisania.

Tym razem wszystko jest planowane i z głowa więc powinno być dużo lepiej

Obecnie wróciłem do treningów po planowanej tygodniowej przerwie i jestem w trakcie krótkiej redukcji przed ostatnim etapem masy.
Waga na czczo 104,2 przy 185cm wzrostu

Fotki
Kila z Sopotu i obecne

Z lipca przed rozpoczęciem wspólpracy i z przed paru tyg

Trening będzie opisany na bieżąco

Serdecznie zapraszam do śledzenia

Zmieniony przez - infernol w dniu 2017-01-03 22:27:18
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
obecny :)
Wysłana -
Siemanko

Czas lecieć z pierwszą wypiska treningową

Dzisiaj Push A

-wyciskanie leżąc ławka pozioma
60x10, 70x8, 80x6, 100x3, 100x3, 100x3

-pompki na poręczach
6x25, 6x25, 6x25, 6x25, 6x25, 6x25

-rozpiętki linkami wyciągu na ławce skośnej w górę
45x14, 41x12, 36x12

-podciąganie drążka wyciągu wzdłuż tułowia leżąc przy wyciągu
91x15, 106x15, 106x15

-wznosy boczne ze sztangielkami stojąc
20x15, 20x15, 20x15

-wznosy przodem ze sztangą
40x12, 40x12, 40x12

-wyciskanie zza karku
40x12, 40x12, 40x12

- prostowanie ramion z liną
28x12, 28x12, 28x12

-francuz sztangą zza głowy
30x12, 35x12, 35x12

-pompki odwrotne
0x12, 0x12, 0x12

łydki

13 min schodów

komentarz do treningu
Po tygodniowej przerwie wróciłem dzisiaj w pełni naładowany energią. Niestety jak zobaczyłem ilośc osób to się nieźle przestarszyłem. Na szczęscie udało się normlanie potrenowac.
Jedyne co dzisiaj nie poszło to to, że zapomniałem że przyciąganie drążka i wznosy mają byc w super serii i poszły osobno. Stąd też taki ciężar. Reszta luz. Wszędzie duży zapas i dzisiaj ogólnie raczej było wyczucie dobrego ciężaru. Jedynie przy rozpiętkach na bramie nieco przecholowałem z ciężarem i poszło mniej niż miało być. Następnym razem się to poprawi. Tempo dzisiaj było bardzo wysokie. Wszędzie krótkie przerwy robiłem bo i tak jak dochodziłem do sprzętu to wymuszone było czekanie. Więc jak już się dorwałem to szła seria za serią. Poza tym ok

suple:

omega 3
kreatyna
beta alanina
magnez
bcaa

Zmieniony przez - infernol w dniu 2017-01-03 22:48:14
Wysłana -
Dalej śledzę :)
Wysłana -
Powodzenia ! :)
Wysłana -
Jestem i tutaj Wiec powodzenia i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Wysłana -
Też jestem STARUCHU!
Wysłana -
Bardzo ładna sylwetka, po nicku nigdy nie kojarzyłem. Powodzenia
Wysłana -
Powodzenia, będę śledził
Przy aktywnym prowadzeniu dziennika w tym dziale ,zgodnie z tematem podwieszonym możesz liczyć niebawem na niższe ceny w sklepie SFD
Wysłana -
Zapowiada sie bardzo ciekawy dziennik, oczywiście będę śledził :)
Wysłana -
Dziki wszystkim za powitanie i życzenia. Z mojej strony postaram się by lipy nie było

Za 30 min Pull
Strona 1 z 65
Dodaj odpowiedź