SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Jędrzej Pietz droga na scenę

Wysłana -
Siemanko

Dzisiaj DNT

Z rana wpadło 25 min cardio na czczo rolowanie i rozciąganie. Jak będzie czynna to wieczorem dojdzie jeszcze sesja na saunie

Po wczorajszych nogach masakra jakie domsy. Dosłownie całe obolałe. Czwórki dwójki przywodziciel tyłek... nic się nie ostało
Wysłana -
Siemanko

Dzisiaj Pull 2

PULL

-Martwy klasyk
4x70, 4x100, 4x130, 4x160, 5x220, 11x175

-podciąganie 2x max szeroki nachwyt 2x max wąski neutralny
13,9,9,7

-wiosłowanie t-bar z podparciem klatki
4x145, 11x120

-ściąganie podchwytem z góry do klatki
12x107, 12x107

-wiosłowanie hamer szeroki nachwyt muscleround
70,70,70

-odwrotne rozpiętki na maszynie
20x120, 25x107

-face pull
20x28, 20x28, 20x28

-szrugsy hamer lub smith jednorącz
10x120, 20x100

brzuch

cardio na czczo 25 min

komentarz do treningu
Po ostatnich nogach mimo, że wczoraj był dnt prostownik dalej obolały. Czułem że raczej ciężko będzie z martwym ale i tak chciałem powalczyć. No i tak wyszło, że udało się zrobić 220x5. Gdyby nie to, że gośc którego poprosiłem okazał się mało kumaty to byłoby nagranie no ale cóż. Ogólnie jestem zadowolony mimo, że to 5 powtórzenie poszło w dużych bólach, bo spodziewałem się, że przez obolały prostownik cięzko będzie dołożyć a i tak weszło całkiem całkiem. Myślę, że ćwiartka pod koniec jest jak najbardziej realna. Wiosłownie t-bar ciężko szło. Mimo, że nie zwiększalem cięzaru wzgledm ostatniego razu. Nastepnym razem chyba delikatnie zmniejszę. Reszta jak najbardziej na plus. Pododawane i fajnie wszystko powchodziło także jak najbardziej na plus.
Z całości jestem jak najbardziej zadowlony, tym bardziej, że spodziewałem się, że szału dzis nie będzie przez delikatne zmęczenie i jakiś delkatny brak chęci. Ale jak widac wyszło na plus

class="link" target="_blank" rel="nofollow">

Zmieniony przez - infernol w dniu 2017-11-23 20:58:45
Strona 93 z 93
Dodaj odpowiedź