SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrne pośladki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
Odchudzanie? Ależ skąd!
Jak sprawić, by była ponętna i zatrzymywała na sobie spojrzenia facetów? Twojego i... innych?
Zdaniem specjalistów pupa jest częścią ciała, którą najłatwiej zmienić. Mięśnie pośladkowe są stosunkowo duże i ćwiczeniami można szybko poprawić ich kształt. Nawet trening z dużym obciążeniem nie powoduje bólu i zmęczenia. Jeśli chcesz mieć zgrabną pupę, pamiętaj, że najważniejsze jest nie wyszczuplanie, lecz rzeźbienie mięśni (zob. artykuł "Ćwiczenie na siedzenie"). Chcesz, aby pośladki były uniesione, apetyczne, jędrne. Najskuteczniejsze są bardzo energiczne ćwiczenia: podskoki, wypady i wymachy. Bardzo dobre efekty daje też szybki bieg (przyjrzyj się pośladkom sprinterów). Jeśli Twoja kondycja nie jest jeszcze najlepsza, biegaj wolniej i na dłuższe dystanse. Od czasu do czasu przyspiesz. Wtedy pośladki pracują najintensywniej. Lubisz pływać? Pływaj żabką. Minimum 40 minut. Idealna jest też jazda na rowerze. Ale tylko po płaskim podłożu. Przy wjeździe na wzniesienie spalasz wprawdzie więcej kalorii, ale pracuje głównie mięsień czworogłowy uda, a nie zależy Ci przecież na udach sztangisty. Zapomnij o windzie. Jak najczęściej wchodź po schodach, na każdym stopniu prostując obie nogi. I ostatnie przykazanie. Wykonuj ćwiczenia izometryczne. Zawsze kiedy możesz, napinaj pośladki i brzuch (mięśnie obręczy biodrowej). Pamiętaj o tym, stojąc na przystanku, jadąc samochodem i czekając w kolejce do kasy. I żeby było jasne: modna pupa nie może być chuda, ale krągłości nie powinny być też nadmiernie obfite.

Zamaskuj cellulit
Walka z cellulitem jest trudna. Tymczasem właśnie na pośladkach widać go najbardziej. Zanim uda Ci się zlikwidować ten problem, staraj się go zamaskować. Cellulit jest zdecydowanie mniej widoczny na dobrze nawilżonej skórze. Już po kilku dniach regularnego wcierania balsamów i kremów nawilżających skóra stanie się aksamitnie gładka i miła w dotyku. Inny sposób na szybkie ukrycie problemu to codzienny masaż. Ostrą gąbką z trawy morskiej, szczotką, przyrządem do masażu, a nawet prysznicem. Naprzemienny chłodny i ciepły natrysk znakomicie ujędrnia i wygładza skórę.

Tam, gdzie nie ma zmarszczek
Powiedzenie "gładka jak pupa niemowlaka" ma swój sens. Zdziwisz się, ale pośladki to najzdrowsza i najładniejsza partia Twojej skóry. Obejrzyj ją dokładnie. Jest miękka, jasna, gładka, nawilżona i pozbawiona zmarszczek. Nic dziwnego. To w zasadzie jedyna część ciała, która jest cały czas chroniona przed słońcem. Gładka pupa to najlepszy dowód, jak wiele szkody wyrządza ono skórze. Jeśli będziesz korzystać z kuszących propozycji mody (stringów, wyciętych kostiumów), może się zdarzyć, że i na pupie w konsekwencji fotostarzenia pojawią się zmarszczki. Profilaktycznie stosuj więc kremy z bardzo wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Pamiętaj, że pośladki i tylne części ud są delikatne i podatne na oparzenia.

Zdzieraj, nie zadzieraj
Gdy większość czasu spędzasz, siedząc za biurkiem lub przed telewizorem, skóra pośladków staje się wiotka, mało sprężysta. Zgrubiały naskórek może nawet tworzyć na pupie ciemniejsze plamy. Unikniesz problemu, złuszczając skórę. Aby jej nie podrażnić, peeling można wykonywać najwyżej dwa razy w tygodniu. Skóra stanie się miękka i gładka, a kosmetyki będą wchłaniać się o wiele lepiej. Jednak nie przesadzaj. Eksfoliacja stała się integralną częścią dbania o urodę do tego stopnia, że dermatolodzy ostrzegają: nie rób tego zbyt często. Zbyt intensywny peeling może być przyczyną podrażnień. Dla wrażliwej skóry najlepszy będzie peeling w formie myjących żeli z miękkimi syntetycznymi granulkami.

Bez skazy
Czasami na pośladkach pojawiają się krostki i wypryski. Zwłaszcza jeśli nosisz obcisłą bieliznę i spodnie. Także kiedy intensywnie ćwiczysz. Jeśli chodzisz na siłownię, zakładaj bieliznę bawełnianą. Krostki przecieraj tonikiem z kwasem salicylowym lub sztyftem antybakteryjnym. Do kąpieli dodaj kilka kropel olejku z drzewa herbacianego.

W świetle dnia i reflektorów
Modelki na billboardach mają piękne ciała i nienaganne pupy. Często to tylko złudzenie. Optyczne. Skóra dobrze nawilżona zawsze wygląda lepiej. Tak samo skóra lekko opalona. Dlatego zainwestuj w dobry samoopalacz. Po peelingu wetrzyj w ciało balsam, który zostawia na skórze lekki, satynowy połysk. Taka gładka "lustrzana" powierzchnia odbija więcej światła. Używaj odcieni podobnych do kolorytu skóry. Wybierz połysk złota, brzoskwini, miedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
chce tu zostawic po sobie ślad- mianowicie! obiecuje tu sobie w imieniu wszystkich ze zapisze sie na silowni ew tym tygodniu!!!!

i bede ćwiczyc moje pośladki, które są obiektem porzadania iwelu panow (odstająca;p) a ja jej nie lubie! czemu? bo nie wygląda jak z okładki! i bede robić wszysstko zeby taka byla!!!! wiec to jest moje przykazanie ktore uwiecznilam na forum zeby nie pozostac niesłowną! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
ciekawe i przydatne info :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Szkoda ze przekopiowane i nie podane żródło:

Polki - Wirtualna Polska
... Odchudzanie? Ależ skąd! Jak sprawić, by była ponętna i zatrzymywała na
sobie spojrzenia facetów? Twojego i... innych? Zdaniem ...
polki.pl/wiadomosc.html?wid=1159036& kat=1684&katn=Figura+i+fitness&widn=Pupa+do+g%F3ry! - 41k - Wynik uzupełniający - Kopia - Podobne strony

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
tasiu to ty na avatarze?

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
heheh niestety nie


znalazlam na tej stronie sporo informacji

http://polki.wp.pl/szukaj.html  wpisujesz "pupa do góry"

http://polki.wp.pl/kat,1684,katn,,wid,1159036,widn,Pupa do g�ry!,wiadomosc.html

Zmieniony przez - taska w dniu 2005-06-05 20:29:48

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
moja zmora ta pupa

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
No wlasnie... podaja tyle prostych cwiczen a ja jakos nie zauwazam zeby mi sie robila taka lopezowska lub murzunska

a moja pupcia https://www.sfd.pl/temat203112_strona10/ 

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Najlepsze są tzw G-Unit hehena teledyskach pelno murzynek z duzymi pupamilepsze takie niz kosciste

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
tasia, zerkam na fotki i jest bardzo ok

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
dzieki

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
o,jak a propos pupy,to ja mam problem:) jak powiększyć mięśnie pośladkowe? swego czasu miałam sporo tłuszczu w tym miejscu(98cm),więc dałam czadu i teraz jest spoko,uniesione,twarde,tralala,tylko ciut za małe:/ 80cm mam w biodrach.
mój trening wygląda tak: suwnica 3x20 oraz wykroki ze sztangą 3x10[przedtem robię czworogłowe i dwugłowe uda 3x10 superserie.]
tak kombinuję,że może mniej powtórzeń czy coś...?

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielki problem z szybką przemianą materii !! HELP

Następny temat

Tłuszcz zamiast węgli??

Wiecej