SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

J. Olech MISTRZEM SWIATA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Jarek Olech Mistrzem Świata w Trójboju Siłowym. Dzisiaj Jarek wywalczyl pierwszy w karierze tytul Mistrza Świata. Poprawil rekord Świata w przysiadzie Alexieja Sivokona (KAzahstan) o 10 kg uzyskujac w tym boju 330 kg! W lawce Jarek zaliczyl 165 kg a w martwym ciagu 310. Proba bicia rekordu świata i w tym boju: 317 kg niestety nie powiodla sie. W Trójboju, w kategorii 67,5 kg Jarek uzyskal 805 kg.
BRAWOOOOOOO! Nie macie pojecia jak sie ciesze!!!!!
Andrzej Stanaszek w kat. 52 kg nie obronil tytulu, waga ciala wygral z nim Chinczyk.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
brawo i gratulacje dla Jarka!!!!!!

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
GRATULACJE!!330kg przy wadze 67.5 to robi wielkie wrażenie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
sluchajcie, nie wiem czy to prawda, ale wlasnie rozmawialam z kolega.
Jarek zrobil 330 kg w drugim podejsciu a Sivokon (jego glowny rywal - pozostali sa o klase nizej) kiedy to zobaczyl po prostu wrocil do szatni i zrezygnowal ze startu....
Tak jak mowie nie wiem czy to 100% sprawdzona informacja!!!!!!

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można prosić o wiecej wyników ?



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
prosze uprzejmie :)
http://www.powerlifting.info/noms/wormen02.htm
Tylko ze w tych wynikach to ja nigdzie nie widze Sivokona - co sie z nim stalo.
A Stanaszek nie przegral waga ciala a poprostu dal du....i nie Cinczykowi a Rosjaninowi.
Przepraszam - czasem tak jest jak powtarza pare osob jakas historie....

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje bardzo



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie ze juz maraton zwyciestw Stanaszka dobiegły końcu.Rosjanie juz mu nie oddadzą złota.Rośnie młode rosyjskie pokolenie które jak to zwykle bywa dominuja w kazdych innych wagach.Rok temu rozmawiałem na zawodach z Rosyjskim trenerem kadry i mówił mi właśnie że" Stanaszka kariera dobiega końca poniewaz mamy dużo lepszych zawodników" tak mi powiedzaił.i faktycznie potwierdziły sie jego słowa, ale w zanadrzu maja jeszcze młodego ale wydaje mi sie ze to bedzie prawdziwy rzeżnik w tej kategori za rok moze dwa.oto jego wyniki z ubiegłego roku. chłopaka jest z 1982 r.Sergei Fedosienko 82 51.0 rus 205.0 135.0 205.0 545.0 545.87
pozdrawiam Tomek


Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
czesc,
z tym Sivokonem to lipa ze sie przestraszyl. Nie bylo go. Ma kontuzje grzbietu. Nie bylo nikogo z Kazachstanu.
A co do Stanaszka - to on przegral wtedy kiedy odszedl od swojego trenera, ktory go znalazl i od poczatku trenowal.
Siła rozpedu Stanaszek zdobywal jeszcze medale - bo jego przewaga byla tak duza ale nie robil juz postepow. Nie bil wlasnych rekordow.
To byl poczatek konca.
No i jest juz koniec.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Ze Stanaszkiem jest tak, że nie ma motywacji. Po prostu. Zdobył wszystko co było do zdobycia w trójboju i wyciskaniu, a że jest teraz mizerna kasa z tego - to jest jak jest. Poza tym powinien się nim zająć twardy trener, który narzuca zawodnikowi trening. Stanaszek ma naprawdę duże możliwości. Gdyby Andrzej wziął się do roboty to w przyszłym roku w kat. 52 kg można go ocenić na 310 w przysiadzie, 180 w wyciskaniu leżąc i 150 w martwym ciągu. Szczególnie w siadach to kwestia tylko paru modyfikacji jego treningu. Kudy Rosjanom do takich wyników? No i byłby w okolicy najlepszego wyniku świata wszechczasów w Wilksie.

A z Sivokonem było tak, że nie przyjechała cała reprezentacja Kazachstanu, więc nie mógł sie zmierzyc z Olechem. Ponieważ w 2002 r. startował w kat. 75 kg, to gdyby zbił do lekkiej mielibyśmy pasjonujący pojedynek dwóch najlepszych zawodników świata, bo Jarek był przygotowany na Sivokona. Natomiast gdyby wystartował w kat. 75 kg przegrałby bezapelacyjnie z Olechem w Wilksie, więc tytułu Najlepszego Zawodnika Świata by mu nie odebrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedno pytanie : czemu stanaszek jest taki fenomenalny w siadzie a tak koszmarnie słaby w ciągu ?



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Znajdź zdjęcia Stanaszka w Internecie (np. Infoseek czy Altavista -> szukaj obrazków -> "Stanaszek" czy "Stanaszek.jpp"; nie mogę zamieścić zdjęcia skopiowanego z innej strony ze względu na prawa autorskie) i przeanalizuj jego proporcje ciała. Zwróć uwagę na technikę wykonania siadu (pionowe zejście i pionowe wstawanie) i porównaj z techniką martwego ciągu - jakby stał na wysokich podstawkach. A jak masz chwilę czasu rozrysuj sobie momenty sił działających na poszczególne mięśnie a odpowiedź pojaiw się błyskawicznie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponad 270 kg na klate!!!

Wiecej