SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek kuracja i skutki uboczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam . Lecze sie izotkiem juz drugi miesiac. Mam pytanie apropo skutkow ubocznych. Mam bole stawow i miesni - dermatolog zapewnia iz wszystkoinie po kuracji - uprawiam sport i kocham to ale ludzie pisza ze nie raz to zostaje na cale zycie. Co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
większość z pewnością ustąpi, niektóre mogą pozostać przez dłuższy okres czasu, inne jeszcze dłużej. pytanie czy próbowałeś wcześniej bezpieczniejszych form radzenia sobie z trądzikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od 2 lat sie borykałem, setki jak nie tysiace zlotych wydane na masci i antybiotyki i wizyty u dermatologow.Izotek to ostatnia nadzieja- jak to nie zadziala i do tego zostana bole stawow to sie chyba wieszaam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
A proste rzeczy takie jak poprawa higieny życia? Odpowiednie odżywianie, sen, ogarnięcie stresorów, badania hormonów itp. - od tego się zaczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuje, odzywiam sie zdrowo, badania robie co miesiac regularnie,wysypiam sie, apropo stresu tu jest maly problem bo czasem sie stresuje szkołą ale mysle ze to nie ma wplywu zeby miec cala twarz w syfach, a teraz juz w sumie wiekszosciowo w bliznach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
owszem może, sam zresztą zauważyłem taką zależność że trochę bardziej nieśmiałe osoby (co idzie w parze ze stresem) często mają większe problemy z trądzikiem . ograniczenie cukrów, nabiału, nawet głupie uzupełnienie niedoborów d3 może pozytywnie wpłynąć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem co moge brac przy izoteku . dermatolog mowi zeby sie niczym nie wspomagac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Żywienie zawsze będzie warto zmienić na prawidłowe, stres w szkole ? Bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sie sklada ze mam egzaminy a do tego dochodzi prawojazdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To są normalne rzeczy który ma każdy nastolatek i oczywiście jest to pewny rodzaj stresora ale nie takiego co powinno wpływać na normalne funkcjonowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolicyn a kreatyna i treningi?

WHEY premium