SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek bole glowy !!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
kurcze co z ta glowa jest nie tak mieliscie podobne problemu z bolami glowy jak dlogo was bolala w ktorym miejscu i jaki to byl bol no i oczywiscie jak sie go pozbyliscie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Jaka dawka? ile juz bierzesz? jaka dieta? tryb zycia? uzywki? waga? jaki to bol?

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
mnie tez od niedawna boli glowa, nasila sie jak potrzasam glowa na lewo i prawo, wtedy czuje taki tepy bol po bokach, wlasnie nie wiem czy to sprawa izo czy po prostu efekt chodzenia bez czapki.
wczoraj tez mnie bolala, poszedlem na silke i przeszlo jakos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
dawka jedna pigola 20mg chyba na dzien wylukalem je 23 dni czyli 23 pigoly bralem to przez 3 tygodnie a przetalem juz miesiac temu.. dieta no wlasnie wydaje mi sie ze z dieta bylo troche ciezko bo zle sie odzywaialem przez ten czas ale teraz juz jest ok z dieta tryb zycia raczej spokojny wiecej czasu przed kompem i w aucie uzywki zadnych waga przed lykaniem tabletek 80kg teraz juz 75 :P bol z tylu glowy tak jak by mi tam serce bilo ale z biegeim czasu jest slabszy jednak mimowszydtko jest zalezy od dnia :P ayel bylem juz u lekaza dal mi skierowanie do ortopedy jak on nic nei wykryje to do neurologa lece :P tak ze wam opisze co bedzie dalej :)
Jaka dawka? ile juz bierzesz? jaka dieta? tryb zycia? uzywki? waga? jaki to bol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
no to napisze to dla tych co beda mieli lub maja podobny problem z bolami glowy to tak bylem u tego ortopedy on fachowo i profesjonalnie mi zkrecil kark tak ze cos tam strzelilo zachrupotalo i glowa przestala na 2 dzien :) tak zr ogulnie gites juz mnie nei boli jednak przerwalem kuracje i niebardzo widze potreby jej powtarzac tzn nie jest tak tragicznie pozdro dla wszystkich ktorzy chosteryzowali podczas bolu glowy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
.
.

ODKUPIĘ IZOTEK



Kończy mi się opakowanie i odwołano mi wizytę u mojego dermatologa a wizyta prywatna w moim mieście kosztuje 150zł... Pilnie potrzebuję odkupić Izotek lub jakiś zamiennik, na czas do kolejnej wizyty u mojego lekarza...

Czy ktoś z was ma może Izotek lub zamiennik, którego z jakiegoś powodu już nie będzie przyjmować? Pilnie odkupię

Proszę o kontakt na priv
.
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań odnośnie izo

Następny temat

Pierwsza pomoc - jak udzielac?

Wiecej