SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - Cena

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5353
Podawajcie adresy aptek w warszawie gdzie ten lek jest najtańszy. Dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
zobacz w aptece na Chlodnej 20 jest po 155zeta, albo na stronie producenta www.blaufarma.pl podali liste tanich aptek z izo, powodzenia acha uomnij sie jeszce o pomadke bo nie zawsze pamietaja dac :)

jazz20

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
w Katowicach izotek jest za 135 zł tak dowiedzialem sie dzisiaj od lekarki jutro ide kupic wiec potwierdzę
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45
A w związku z przymusowym pobytem na stronie producenta izoteku, donoszę że mają tak prosty konkurs z niezła nagrodą, mianowicie szampony dermoactive, taka specjalistyczna linia z aptek, Generalnie jest to seria przeciwłupieżowa, ale ja nie mam łupieżu i stosowałem swego czasu Dermoactive kondycjonujący, wlosy po nim są za***iste, niesamowite w dotyku i nabieraja zdrowego wyglądu. Jak ktoś ma łupież to ma do wyboru szampon na łupież suchy i tlusty. Teraz ja powiedziałem mają konkurs więc dzielę sie adresem, bo warto spróbować kondycjonującego, będziecie zdumieni efektem, warto wygrać w konkursie żeby spróbować i nie płacić szampony te są stosunkowo drogie, ale swietne:

http://www.blau-farma.com.pl/index.php?akt=11 

marsjasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Mam pytanie ten Izotek to jest dobry lek????bo teraz bralem teratycal i efekty nie są zbyt zadowalające...aha i ile trwa kuracja tamtym lekiem i ile kasy mniej więcej na nią idzie kupuje sie to tylko raz za powiedzmy te 155zl czy trzeba potem dokupowac kolejne opakowania?to jest doustne czy jak?

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45
Izotek jest bardzo skuteczny, jednak jest wyłącznie stosowany przy ciężkich postaciach tr tadziku, pod opieką lekarza specjalisty. Terapia trwa 4-6 miesiące, czas trwania, dawkę itp określa lekarz po wywiadzie i przeprowadzeniu badań, lek nie tani lecz najtańszy wśród izotretinoin.
Więcej info na stronie producenta www.blau-farma.com.pl Jest tam też Strefa niskich cen, czyli lista aptek gdzie izotek jest w niższej cenie!!
Pozdr
1

marsjasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
no ja mam raczej cięzki stan a nie raczej tylko napewno a jedno opakowanie starcza na ile???? zaraz obadam sobie tą stronke

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45
Starcza na bardzo różny czas bo leklarz ustala dawkę w zależności od natrężenia choroby i od wagi ciała. Ważne by znaleź dobrego lekarza, nie wiem skąd ty jesteś, ja z wawy, i wiem gdzie w Wawie są dobrzy.

marsjasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
A ja z bytomia i nie mam tu żadnej taniej apteki z tym lekiem

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45
Warto jednak popytać się w bytomskich aptekach, może mają gdzieś po 139 pln. Albo w najbliższej z wymienionych, do izoteku dodają tam też pomadkę ochronną bo izotek prowadzi do wysuszania ust.

pozdr

marsjasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
poszukam a w poniedzialek pogadam z swoim dermatologiem

Siła przede wszystkim

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gorac,pocenie

Następny temat

moge na silownie z czerwonym okiem?

WHEY premium