SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek/Roaccutane itp. - długookresowe skutki uboczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 777
Panowie, jutro ide na badania krwi. Jest podejrzenie ze mam zapalenie jelita bad cos w tym rodzaju i pytanko czy sa jakies badania krwi ktore to chociazby lekko zobrazuja? Czytalem ze wystepuje cos takiego jak septyna 9 i bada sie ja przez pobranie krwi i jest to teoretycznie zamiast kolonoskopi ktorej sobie za zadne skarby nie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Dlaczego kolonskopia niet? Przy pobranych wycinkach masz czarno na białym jak sytuacja wygląda, żadne badanie z krwi tego nie odda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 777
Przeraza mnie fakt iz mialbym miec cos wsadzone do tyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
No to już twoja decyzja, ale lepiej ewentualnie reagować w momencie, gdy można jeszcze na to wpłynąć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
krstk
Przeraza mnie fakt iz mialbym miec cos wsadzone do tyłka


to jest kwestia bardziej mentalna niż fizyczna bo nie jest to szczególnie bolesne badanie i tak gastroskopia już bywa bardziej uciążliwa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
krstk
Przeraza mnie fakt iz mialbym miec cos wsadzone do tyłka

Po części jestem w stanie Cię zrozumieć.
Jednak chyba wiesz, że jest różnica pomiędzy byciem penetrowanym w tyłek za pomocą czyjejś parówy, a badaniem medycznym.
Jeśli istnieją wskazania lekarskie do wykonania kolonoskopii, to powinieneś się jej poddać.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie.


Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2018-02-09 17:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 777
Zrobilem badania tsh widze spadlo na 2.431 bo wczesniej bylo ok 3.5 ale bralem jod przez miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 777
Mam wyniki, tsh sie troche obnizylo plus prolka poszlo do gory troche

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź usunięta za względu na naruszenie regulaminu forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamana reka- Pomocy

Następny temat

Ból nadgarstka

WHEY premium