SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek/Roaccutane itp. - długookresowe skutki uboczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cale izotretynoina to wielki syf, rowniez bralem. 4 miesiace po skonczeniu kuracji i juz jakies male syfki wychodza, oby to nie zwiastowalo najgorszego, modle sie o to.

Bole stawow co jakis czas bez powodu rowniez bywaja, zaluje dnia kiedy sie zdecydowalem, ale czlowiek bledow nie wroci.
Dermatolodzy to jedna wielka banda, na tradzik nie ma lekarstwa poki co, jedyne co mozna zrobic to troche go przykryc, ale problem nadal w srodku gdzies tam siedzi, niestety. Czasem az mi sie plakac chce. Mysle o karierze zawodnika mma, ale nie wiem czy pozwoli mi na to stan zdrowia. POZDRAWIAM wszystkich ktorzy ucierpieli tak jak ja !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Można wyleczyć, ale do każdego trzeba podejść indywidualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 378
mar00
A czemu pytasz? ;) Nie brałem i nie mam zamiaru brać Izoteku itp. Leczyłem się natomiast Unidoxem i Tetralysalem, a także przerobiłem już chyba wszelkie, możliwe maści przeciwtrądzikowe ;).


Zmieniony przez - mar00 w dniu 2008-03-20 22:32:19


A czy uzywales sewolium czy sevollium czy jakos tak? Szukam jakiejs dobrej opinii, juz nawet napisalem w innym temacie. Moze jeszcze masz konto i sie wypowiesz, byłbym bardzo wdzięczny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Skutki uboczne są straszę co najgorzj nasiliły się po kuracji,lekarz ostrzegł ze tak jest ale tylko wczasowe stosowania, minol rok spustoszenia organizmu są coraz gorsze,czy można to jakoś odwrócić? Wszystkie te objawy dale trwają, słaby wzrok pamięć stres,itp.wzielam truciznę bo lekarka powiedziała mi tylko ze nie mogę zajść w ciąże po kuracji pół roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
janka25, pytanie co konkretnego się wyłożyło.
Moja sugestia to porządnie się przebadać i wtedy myśleć dalej. To co w ciemno można powiedzieć, to działanie antyzapalne, praca nad dietą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 218
witam, ja bralem izo jakies 5-6 lat temu, skutki uboczne to z tego co pamietam min suche wargi wlosy itp, do tego dosc mocny bol plecow okkolic ledzwi, problem z plecami do dzis, bola nie az tak jak podczas kuracji. przed kuracja tego nie bylo, trafilem na watek przypadkiem i skojarzylem ze te plecy do dzis bola i raczej przez kuracje, reszta skutkow ubocznych minela. kuracje rozpoczalem majac 17-18l nie pamietam dokladnie. czy ktos ma tez do teraz bole plecow? nawet przy wykonywaniu cwiczen na miesnie brzucha plecy bola okropnie ze nie raz nie moge dokonczyc cwiczen. przy dlugim staniu na nogach (kilka h) tez bola( tylko i wylacznie odcinek ledzwiowy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
patyczak94
witam, ja bralem izo jakies 5-6 lat temu, skutki uboczne to z tego co pamietam min suche wargi wlosy itp, do tego dosc mocny bol plecow okkolic ledzwi, problem z plecami do dzis, bola nie az tak jak podczas kuracji. przed kuracja tego nie bylo, trafilem na watek przypadkiem i skojarzylem ze te plecy do dzis bola i raczej przez kuracje, reszta skutkow ubocznych minela. kuracje rozpoczalem majac 17-18l nie pamietam dokladnie. czy ktos ma tez do teraz bole plecow? nawet przy wykonywaniu cwiczen na miesnie brzucha plecy bola okropnie ze nie raz nie moge dokonczyc cwiczen. przy dlugim staniu na nogach (kilka h) tez bola( tylko i wylacznie odcinek ledzwiowy)


obecny problem z odc. lędźwiowym nie musi dotyczyć kuracji izotekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 218
wiem, ale tez wtedy zacsely sie bole i pozostaly, nie mowie ze na pewno ale teraz i wczesniej tez w sumie podejrzewalem powod- kuracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
patyczak94
wiem, ale tez wtedy zacsely sie bole i pozostaly, nie mowie ze na pewno ale teraz i wczesniej tez w sumie podejrzewalem powod- kuracja.


jak dolegliwości trwają tyle czasu to na pewno są problem jest gdzie indziej nawet jeśli swój początek miał podczas kuracji i w tym celu należałoby wybrać się do specjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 218
to dlaczego ludzie piszą ze moze dojsc do zmian nie odwracalnych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamana reka- Pomocy

Następny temat

Ból nadgarstka

WHEY premium