SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Izolat białka czy koncentrat ?

Wysłana -
Witam, Chciałbym się krótko dowiedzieć czy wybrać Izolat czy koncentrat. Wiem temat był przerabiany dużo razy a ja dalej niewiem

Które wybrać na początek ? Aktualnie jestem na redukcji tkanki tłuszczowej.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, w 99% prypadkach wpc zalatwi sprawe w zupelnosci jzeli nie mas zuczulenia na laktoze, to smialo WPC zda egzamin czy to redu czy tez masa
Wysłana -
Wpc wystarczy . Nie ma co przepłacać . Płacisz mniej a roznicy nie odczujesz
Wysłana -
wpc wystarczy w zupełności - skoro nei widać różnicy to po co przepłacać?
Wysłana -
Dokładnie. Chyba że wpc powoduje sraczke%) no to wtedy można spróbować pobawić się w bardziej oczyszczone produkty
Wysłana -
ja stosuje wpc czy to masa czy redukcja, zadnych problemow z nietolerancją laktozy nie mam
Wysłana -
u mnie podobnie i to najtansze wersje bialek stosuje obecnie. wole dolozyc wicej grosza do lepszej jakosci produktow zywnosciowych,
mam na mysli tutaj to, ze nie jestem przeciwnikiem odzywek, ale wole podciagnac zywnosc jakosciowo,
Wysłana -
Tak jak wyżej też stosuje jedno z tańszych białek wpc głównie jako dodatek smakowy do owsianek itp. A szczerze powiem że nie czuję różnicy między bialkiem sfd które teraz przyjmuję a bialkiem z "wyższej" półki cenowej czy innymi formami, takie moje odczucie .
Wysłana -
Zdecydowanie koncentrat białka serwatkowego. Izolat to już produkt ekskluzywny. Jednak nie odczujesz różnicy.Chyba, że cierpisz na nietoleranxję laktozy.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź