SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izolat 90 symetria

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Cześć, na allegro (wiem że nie można wklejać linków) znalazłem izolat 90, 900 gram za 39 zł, marki Symetria, ktoś testował?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Lubić też lubię, ale niekoniecznie firm krzak. Wolę sprawdzić w próbce i wtedy nie muszę kupować większego opakowania jak nie nie podchodzi smakowo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Co tu dużo mówić, jeśli zawartość zgadza się z etykietą to jest to izolat. Ale czy się zgadza? Raczej sceptycznie jestem nastawiony do takich wynalazków
Zresztą sama cena o połowę niższa niż np izolatu z AN już budzi pewne podejrzenia Tak czy inaczej możesz kupić, zanieść do laba, przebadać i się dowiesz. Albo kupić i pić w ciemno. Albo wybrać równie skuteczne WPC od sprawdzonej firmy

Ja wybrałbym ostatnią opcję

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
celuj w cos bardziej znanego, nie wiadomo com to za firma, gdzie to klepia itd itd
pozniej bedziesz marudzil, ze kasa w bloto. lepiej juz postawic te 40 na dobre WPC

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Tak z ciekawości, ile kosztuje przebadanie takiego białka i kto się tym zajmuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tutaj masz wszelkie info
https://hamilton.com.pl/ 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Raczej Ci się to nie opłaci to nie są tanie rzeczy, typu zapłacisz 20-30 zł i ktoś Ci to przebada.

lepiej wyjdziesz jak sobie kupisz parę paczek dobrego izolatu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Tak się składa że ten sprzedawca za każdą paczkę liczy osobno wysyłkę. Więc skoro kombinuję już na wstępie, jakość białka też może być pokombinowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nigdy nie mamy pewności co jest w składzie tego typu firmy krzak. Sam surowiec WPI jest droższy niż 39zł, więc już tutaj coś nie pasuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Spokojnie Panowie.
1. Nie zamierzam badać, napisałem że z ciekawości prosiłem o firmę.
2. Sprzedawca liczy za kazdą sztuke osobno? Niby gdzie jak kolejna 0.00
3. Mam chyba w 10 groszówkach taka sume to zobaczę jaki to produkt. Dawno niczego nowego nie testowałem.


Zmieniony przez - lordkwiatek w dniu 2018-07-17 10:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Testuj więc. Jednak myślę, że organoleptycznie nic ciekawego nie stwierdzisz. Ew. reakcję układu trawiennego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Ja powiem ci szczerze że również lubię próbować różne białka i daleki jestem od częstych stwierdzeń jakie tutaj padają notorycznie tzn. "kup coś sprawdzonego" ponieważ i na tych "sprawdzonych produktach" robiono wałki o czym wielu stara się usilnie zapomnieć. Zastanawia mnie natomiast tak niska cena ,i tylko dlatego miałbym obawy co do zakupu. Ale jak chcesz próbuj to nie majątek i nie jest powiedziane że będziesz miał od razu jakieś problemy żołądkowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje witamin z normalna zawartoscia witamin z gruby B

Wiecej