SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izo Plus vs Isostar

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Siema, mam pytanie, juz kolejne z cyklu co jest lepsze.

Wiec izo Pluz Olimpa czy moze Isostar?
izo + jest dosyc tanie 15zl za 5,7l napoju, a isostar 35zl za 5,0l napoju ale maja te 19% lepsze wyniki w co nie dokonca wieze :P
Tak wiec co wybrac, co byloby najlepszym uzupelnieniem skladnikow mineralnych w organizmie podczas biegania ?

edit :

Czy moze dobrym - tanszym - rozwiazaniem byloby ACTIVITA HOT sport drink ??

Zmieniony przez - E-d-z-i-u w dniu 2006-08-14 22:12:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
myslisz ze TY odczujesz jakies 19%?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
Najlepiej brać Izo Plusa ze względu na relacje jakość/cena. Isostar niczym oprócz smaku( dla niektórych ) i rozpuszczalności nie wygrywa z produktem Olimpa co do działania dla mnie i wielu znajomych izo plus jest lepszy. Hota też testowałem i jakoś mi się nie sprawdził...
Jednak ja polecam Ionto vitalmaxa w płynie oraz z Nutrendu Unisport wsumie śa to preparaty hipotoniczne ale dekloasują wyżej wymienionych rywali

Zmieniony przez - serty w dniu 2006-08-14 22:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
pilem wszystkie i activita jest najlepsza dla mnie - cenowo chyba najtaniej wychodzi.

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Odczyje czy nieodczuje ( yto jest bardziej prawdopodobne ) to zadziala psychika, nastawienie ze te 19% da mi lepsze efekty, uwazam tez ze w przypadku Isostara placi sie juz za firme, no ale chce zeby wyszlo mi to jak najlepiej i niekoniecznie jak najdrozej. Dlatego prosilbym o pomoc, ktory z tych 3 napojow bylby najlepszy. Chodzi tu o cene jak i sklad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
Naprawde daruj se tego Isostara testowałem go podczas naprawde ekstremalnych treningów np: jazda na maksa na dystansie 120 km w temperaturze 32 stopni i kompletnie odstaje czy to od izo plusa czy od produktów hipotonicznych - wniosek - szkoda siana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Chyba pozostane przy Izo+ Jesli se nie sprawdzi to wyprobuje cudo Activi. isostara juz pilem, ale konkretnego przyplywu mocy nie czulem :P dalbym sogi chopaki ale abona nie mam, wiec taki duchowy
thX ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
przypływu mocy po tych produktach to lepiej nie oczekuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spokojnie możesz wybrać izo-plus, przypływu mocy wprawdzie nie oczekuj ale wytrzymałość sie poprawi napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
między izotonikami nie ma większej różnicy; możesz kupić isofastera, izoplus; gatorade czy hota czy energivita_g...; activita hot jest ekonomiczna; ionto jest jeszcze bardziej ekonomiczny; preparaty z nutrendu również są najwyższej jakości.
dla sprawdzenia mojej testy zrób tabelkę porównawczą.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 63
też muszę wypróbować
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój tata ma problem

Następny temat

ostrowia worek 15 kg

WHEY premium