Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 2998

...
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Koszykarze Washington Wizards przegrali we własnej hali z Philadelphią 76ers 84:91. Mecz był pojedynkiem gwiazd obu drużyn Michaela Jordana i Allena Iversona.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczął ten pierwszy. Jordan rzucił aż 19 z 23 punktów zdobytych przez Wizards w pierwszej kwarcie. W drugiej dołożył 9 punktów. Lider Washington zawiódł w drugiej połowie meczu, rzucając zaledwie 2 punkty.

Allen Iverson w pierwszej połowie meczu zdobył 12 punktów, jednak w drugiej zagrał o wiele lepiej, kończąc mecz z dorobkiem 34 punktów.

Na niepełna 9 minut przed końcem trzeciej kwarty gospodarze prowadzili 54:53, jednak rzut Erica Snowa dał prowadzenie gościom, którzy przeważali w tym okresie gry, wygrywając 12:2.

W trzeciej kwarcie Iverson zdobył 12 punktów, a Sixers prowadzili przed czwartą kwartą 71:62.

W ostatniej części meczu goście wygrywli nawet różnicą 16 punktów, jednak Wizards zdołali zniwelować przewagę 76ers do 7 punktów.

To było jednak wszystko na co było stać zespół Michaela Jordana. Rzuty z dystansu Snowa i Aarona McKie pozbawiły nadziei zespół gospodarzy.

W całym spotkaniu Iverson trafił 14 z 32 rzutów w tym 9 z 17 w drugiej połowie. Trafił także cztery razy za 3 punkty.

Michael Jordan trafił 13 z 19 rzutów w pierwszej połowie. W trzeciej odsłonie meczu nie trafił żadnego z 5 wykonywanych rzutów, a jedyną zdobyczą lidera Wizards w drugiej połowie był „wsad" na 5 minut przed końcem spotkania.

Niestety ale Jordan nie jest już stabilnym graczem i miewa często gorsze momenty, choć zawsze byłem i jestem jego kibicem

pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Dla mnie i tak MJ jest fenomenem i klasą samą w sobie.
...
Moze teraz sobie przegrywac i tak za to co zrobil dla NBA w przeszlosci nikt juz mu nie odbierze tytulu najlepszego koszykarza wszechczasow. Byl koszykarzem doskonalym.

...
I do tego jedyny (chyba) czlowiek ktoremu wybudowali pomnik

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
no chyba nie jedyny (wogole masz na mysli tych co za zycia )
Ja jeszcze znam Papieża
I niewiem czy ktorys z przeszlych dyktatorow nie mial postawionego betonu za zycia ?

Ale mimo wszystko Jordan to dla mnie profesor koszykówki.

...
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"Najskuteczniejszy koszykarz zawodowej ligi NBA Allen Iverson zdobył 47 punktów dla Philadelphii 76ers, w wygranym przez jego zespół 106:90 wyjazdowym meczu z Boston Celtics. Iverson ustanowił tym samym rekord hali Fleet Center.

Goniący Iversona w klasyfikacji strzelców Paul Pierce z Celtics zapisał na swoim koncie "tylko" 30 pkt. Poprzedni rekord Fleet Center należał do Antoine'a Walkera i wynosił 43 pkt.

Zespół z Filadelfii nie przegrał z Celtics od 12 marca 2000 roku - wówczas koszykarze z Bostonu zwyciężyli we własnej hali 93:77. Mimo porażki, Celtics wyprzedzają Sixers w tabeli Konferencji Wschodniej - zajmują drugie miejsce, a ich piątkowi rywale plasują się na ósmej pozycji.