sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

Isoactive jakośc.

Wysłana -
Witam nie trenuję sportów siłowych ale dużo jeżdżę na rowerze. Mam bidon 750ml więc rozrabiam dwie saszetki. W shaker 500ml wody i jedna saszetka i tak dwa razy wlewam w bidon a resztę piję przed wycieczką. Ale jest właśnie jedno ale. Ostatnio jakość saszetek o smaku pomarańczy się pogorszyła. Proszek po rozrobieniu bardzo się pieni nigdy tak nie było a w saszetkach są jakieś czarne paprochy. Zmieniła się jakość Waszych produktów czy o co chodzi? Trafiłem na jakaś wadliwą serię?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ja uzywam isoactive jak w trasie i jak jestem na zawodach i nie moge zlego slowa powiedziec,dla mnie rewelka
Wysłana -
No właśnie ja też nie mogłem napisać anie jednego słowa złego ale ostatnio jest jak opisałem.
Wysłana -
"czarne paprochy' mogą być fragmentami barwnika. Podrzuć prozę fotkę napoju po rozrobieniu z nimi i pianą, będzie nam łątwiej określic
Wysłana -
Fotkę zrobię. Ale co to zmieni ? Jeśli tak jest jak Paweł napisałeś to dostałem produkt kiepskiej jakość. Zmieniliście standardy produkcji ? Jak teraz wygląda kontrola jakości ? czy to wszystko jest spowodowane wprowadzeniem tego produktu ? http://www.activlab.pl/produkty/runbike/w-trakcie/isotonic 

Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-02 22:26:51
Wysłana -
Wprowadzenie jednego produktu oczywiście nie odbija się na jakości drugiego

Rzucę okiem na foto, jeśli będę mógł coś powiedzieć od razu ze swoim zasobem wiedzy - pomogę, jeśli nie - poślę wyżej i spróbujemy wyjaśnić sytuację. Produkt kupowałeś jak mneimam nowy i oryginalnie zamknięty?? Nie był pozbrylany etc?
Wysłana -
Nie był zbrylowany. Był nowy. Kupowałem oryginalnie zapakowany.

I jeszcze jedno bo nie uzyskałem odpowiedzi. Czy macie kontrolę jakości swoich produktów czy nie?

Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-03 11:24:46

Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-03 22:16:28
Wysłana -

Piany oczywiście było więcej.

Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-04 20:55:13
Wysłana -
Czy coś już wiadomo ?
Wysłana -
Posłałem info do firmy, gdy tylko dostanę informacje - poinformuję
Wysłana -
Spoko dzisiaj cały shaker był w pianie. Tak był myty jak zawsze. Za ile mniej więcej będzie odpowiedź ? Bo nie wiem czy czegoś innego szukać.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź