SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Isoactive jakośc.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
Witam nie trenuję sportów siłowych ale dużo jeżdżę na rowerze. Mam bidon 750ml więc rozrabiam dwie saszetki. W shaker 500ml wody i jedna saszetka i tak dwa razy wlewam w bidon a resztę piję przed wycieczką. Ale jest właśnie jedno ale. Ostatnio jakość saszetek o smaku pomarańczy się pogorszyła. Proszek po rozrobieniu bardzo się pieni nigdy tak nie było a w saszetkach są jakieś czarne paprochy. Zmieniła się jakość Waszych produktów czy o co chodzi? Trafiłem na jakaś wadliwą serię?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Ja uzywam isoactive jak w trasie i jak jestem na zawodach i nie moge zlego slowa powiedziec,dla mnie rewelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
No właśnie ja też nie mogłem napisać anie jednego słowa złego ale ostatnio jest jak opisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
"czarne paprochy' mogą być fragmentami barwnika. Podrzuć prozę fotkę napoju po rozrobieniu z nimi i pianą, będzie nam łątwiej określic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
Fotkę zrobię. Ale co to zmieni ? Jeśli tak jest jak Paweł napisałeś to dostałem produkt kiepskiej jakość. Zmieniliście standardy produkcji ? Jak teraz wygląda kontrola jakości ? czy to wszystko jest spowodowane wprowadzeniem tego produktu ? http://www.activlab.pl/produkty/runbike/w-trakcie/isotonic 


Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-02 22:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Wprowadzenie jednego produktu oczywiście nie odbija się na jakości drugiego

Rzucę okiem na foto, jeśli będę mógł coś powiedzieć od razu ze swoim zasobem wiedzy - pomogę, jeśli nie - poślę wyżej i spróbujemy wyjaśnić sytuację. Produkt kupowałeś jak mneimam nowy i oryginalnie zamknięty?? Nie był pozbrylany etc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
Nie był zbrylowany. Był nowy. Kupowałem oryginalnie zapakowany.

I jeszcze jedno bo nie uzyskałem odpowiedzi. Czy macie kontrolę jakości swoich produktów czy nie?

Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-03 11:24:46

Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-03 22:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495

Piany oczywiście było więcej.

Zmieniony przez - kibicgd w dniu 2015-06-04 20:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
Czy coś już wiadomo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Posłałem info do firmy, gdy tylko dostanę informacje - poinformuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
Spoko dzisiaj cały shaker był w pianie. Tak był myty jak zawsze. Za ile mniej więcej będzie odpowiedź ? Bo nie wiem czy czegoś innego szukać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kamil Akielaszek [IF+IIFYM] alternatywne podejście do kształtowania sylwetki(masa od str. 23)

Następny temat

Activlab na Sport & Fitness Days 2015 - Opole - 30-31.05.2015 !

Wiecej