SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Islandzka woda

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Witam, mieszkam na Islandii i wode tu kazdy pije z kranu bo ponoc jest najczystsza na swiecie bo ze zrodel geotermalnych albo coś, ale czy taką wode mogę pic chodząc na silownie, butelka mineralnej kosztuje tu 10 zl więc drogo strasznie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Jeżeli jest dobrej jakości to oczywiście ze możesz pic .Mozesz na miejscu zasięgnąć informacji na jej temat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Zle sie wyrazilem, ona jest na 100% zdatna do picia tylko nurtuje mnie inna rzecz bo jeden pan powiedział mi ze ona jest tak czysta ze mozna ją zostawic w szklance na miesiac i nadal bedzie identyczna, czy to oznacza ze ona nie ma zadnych skladnikow mineralnych? Czy jesli tak jest to jesli jem różnorodne warzywa lub owoce to wystarcza to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skoro wszyscy na Islandii pija kranówkę i nie wymarli, to raczej Tobie też nie zaszkodzi To co cytujesz, to raczej dowodzi czystości mikrobiologicznej, nie braku minerałów A na poważnie to tylko niektóre wody mają istotną ilośc składników mineralnych, sa ludzie, którzy ich nie pija, i tez funkcjonują.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Ba, turysci z całego swiata przyjezdzaja zeby sie jej napić, hehe:) dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
To pij , zreszta w pl rownież są miejsca gdzie zdecydowanie można pic wodę z kranu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
W szkole podstawowej się tylko taką po wfie piło i wsyztsko było ok, w ameryce też czesto widać na różnych filmikach jak piją wodę z kranu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1301
Tez mieszkam na Islandii i juz tak nie przesadzaj ..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2522 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77971
My z kumplami po meczu bieglismy (jako dzieci!) na cmentarz i tam pilismy kranówe. I wszyscy żyjemy i mamy się dobrze.
Pewnego razu mama aby mnie powstrzymać powiedziała że ta woda płynie koło zwłok.

Ale i tak piliśmy bo co tam woda z trupów...

BTW ja pije kranówę do dziś jak np braknie butelkowej. Czy jest zdatna, czy ma atesty czy certyfikaty to już mało istotne. Jest mokra a to najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Tak naprawdę to woda która mamy w kranie jest częściej badana niż ta która kupujemy w butelce plastikowej . Nie wspominajac o warunkach przechowywania takiej wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
flex1976
Tak naprawdę to woda która mamy w kranie jest częściej badana niż ta która kupujemy w butelce plastikowej . Nie wspominajac o warunkach przechowywania takiej wody
z pare lat temu robili badania wody i porownywali ta z kranu do wod roznych firm sprzedawanych w sklepach ta w kranie byla w paru przypadkach lepsza od tej w butelce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawa Pełnowartościowego Białka

Wiecej