SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intesznerwały, aeroby -> pytania zielonego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 147
Witam wszystkich. Przez wakacje udało mi się wyhodować sporych rozmiarów brzuszek piwny. Ostatnio stanalem na wadze i mocno się przerazilem, gdyż przekroczylem 90 kilogramów; przy wzroście 175 cm. Obecnie Staram się bardzo kontrolować przy jedzeniu, odstawilem słodycze, fastfoody itp. Zacząłem także jeździć na orbitreku stacjonarnym, spokojnie daje radę cosziennie ok 100 minut, gdzie palę około 700 kcal. Znalazłem jednak mase opinii, że trening internetowy jest lepszy. Moje pytanie brzmi, czy jest sens wykonywać te 2 treningi naprzemiennie. Powiedzmy poniedziałek, środa, piątek aeroby, wtorek czwartek; sobota hiit? Czy może lepiej dac spokój spokój z aerobami? Mimo wszystko mam trochę ruchu, codziennie staram się przespacerować choć kilka minut. I czy trening internetowy w stylu 10 sekund bardzo intensywnej jazdy na orbiteku; po czym 50 sekund wolniejszego tempa może przynieść efekty? Czy może inne proporcje czasowe lepiej się sprawdza? Przepraszam za pytania, które mogą się wydać śmieszne, ale wolę dokładnie się upewnić. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, zdecydowanie mieszaj aktywnosci fizyczne, zwlaszcza gdy orbitrek jest Twoja baza calego treningu. gdyby do tego byl wykonywany trening silowy, to mozna by bylo pomyslec o wybierze jednej z form lub pozostania przy cardio, jednak treningi interwalowe sa duzo bardziej efektywne pod katem stymulowania tempa metabolizmu, ktory pracuje na wysokich obrotach nawet po zakonczonym wysilku
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ty potrzebujesz przede wszystkim odpowiednio zbilansowanej diety.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 147
Witam, dziękuję za odpowiedzi. Zamierzam wprowadzić trening siłowy niebawem, natomiast muszę nabrać dużo sprawności i kondycji, bo mam z tym spory problem. Co do diety - zacząłem od odstawienia słodyczy i fastfood; których jeszcze do niedawna jadłem tony ;) i wprowadziłem zmiany pokroju ciemne pieczywo, zamiast białego. oczywiscie również zamierzam bardziej się w tym wszystkim zagłębić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Wylicz swoje zapotrzebowanie kcal i odejmij od tego 300-400kcal . Wtedy możesz to podzielić na 1,5/2g białka , 1g tłuszczy i reszta z węglowodanów. 4-5 posiłków i będzie Ok.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW z dwoma planami.

Wiecej