SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interwały

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1750
Cześć, od kilku tygodni staram się zredukować tłuszcz i trochę źle się za to zabrałem. Zacząłem od treningu "grapler by się porzygał" 3 razy w tygodniu + 15 minut cardio i 3 razy w tygodniu bieganie 20 minut, dodawałem +5min i w cardio i w bieganiu. Jestem na poziomie 35 min cardio po treningu i 40 min biegania, zastanawiam się teraz czy nie dodać interwałów zamiast cardio lub biegania. Wyglądało by to mniej więcej tak że 10 min interwałów (15-45 ) + 10 min cardio lub biegania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma co przesadzać , musisz mieć czy manipulować później , zadbaj o to żeby były porządnie zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak już to same interwały po treningu zostaw.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160427 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234360
chcesz na jednej sesji robic intera i cardio tak?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1750
Tak, tylko że w tedy cardio ograniczyć do 10-15 minut po interwałach i dodawać co tydzień 5 minut cardio lub interwałow.


Zmieniony przez - ter110 w dniu 2018-05-13 07:23:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Cardio już po interwałach nie dajesz, nie ma sensu, cardio sobie w dzien wolny zrób.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1750
Mógłbyś mi wyjaśnić dlaczego, bo jakiś czas temu usłyszałem właśnie o tym żeby dodać cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Siłownia + interwały + cardio to za dużo jak na jedną sesje treningową.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1750
Jeszcze odnośnie samego interwału to nie mam dostępu do bieżni na siłowni więc czy nada się np.worek bokserski czy jednoręki morderca itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
moga być czy nawet burpees jakies, pajacyki itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ter110
Jeszcze odnośnie samego interwału to nie mam dostępu do bieżni na siłowni więc czy nada się np.worek bokserski czy jednoręki morderca itp. ?


zapoznaj się z np. z tabatą jesteś w stanie to zrobić w domowych warunkach bez żadnego sprzętu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1750
Nie jestem przekonany co do tabaty, nie wiem czy 4 minuty takiego treningu dadzą jakiś rezultat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, ilość posiłków w ciągu dnia

Następny temat

SPOŻYCIE BIAŁKA A ZDROWIE – CZY JEST SIĘ CZEGO OBAWIAĆ? – CZĘŚĆ 1

WHEY premium