SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interwały

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 639
Jakie interwały polecacie?
Robilem bieżnie interwał i bylo to zawsze okolo 25-30 minut gdzie pisalo ze spalilem 300 kcal , jak na schodach robilem interwaly wynoszace 20 minut to spalilem 320 kcal. Jest spora rozbieżność. Więcej tluszczu spale na schodach czy na bieżni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jak robiłes interwaly 25-30 minut to nie robiłeś interwalów. Ja w 8 minut według bieżni czyli wcale nie prawdziwy wynik w 8 minut spalam około 200kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw ja przy interwalach 8-10x30/30 to sie na nogach niemalze slaniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 639
Moje pytanie bylo inne czy bieżnia czy schody wiecej spalą a nie ile minut to i interwaly i kto ile robi bo to mi szczęścia nie da... interwały z tego co wiem zaczynaja się od progu tam gdzie tetno skacze a jak robilem na bieżni 30 sekhnd bieg i 30 sekund luzny bieg to skakało równo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Po prostu chcemy Ci uświadomić ze robisz to zle i bez sensu. Robisz trening Cardio a nie HIIT. Wiec nie oczekuj po nim takich efektów. Schody spala więcej według mnie. Dziękuję bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
poczytaj o interwałach http://kulturystyka.pl/interwaly-od-a-do-z-poradnik-teoria-i-praktyka-cz-1/ bardzo dobre opracowanie Niwixa, znajdziesz łatwo kolejne cześci

co do samego pytania ja preferuje orbitrek , tam mozna naprawdę solidnie zrobić interwały, rowerek stacjonarny również mi osobiscie pasuje ale tutaj juz nie spalisz tylu kcal i trudniej podbic tetno tak samo jak na orbitreku gdzie pracuje rowniez gora ciala

bieznia to sie akurat bardzo srednio nadaje na tego typu wysilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tak sie sklada, ze opisalem nieco zagadnienie:)
https://www.sfd.pl/art/Odchudzanie/Rower,_orbitrek,_schody,_bieżnia_-a408.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie patrz na te kalkulatory 20 kcal to nie jest spora rozbieżność, spalone kalorie nie mają nic wspólnego z utratą tłuszczu, ja mogę wykonać interwały 10 minut i spale więcej tłuszczu niż ty przez godzinę na bieżni.

Interwały na bieżni słaby pomysł bo z 10 sekund moze jej zająć dojście do maksymalnej prędkosci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 639
Jasne rozumiem to jak wedlug was ulozyc interwały na bieżni lub orbitreku czy schodach zeby spalic najwięcej tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
to ile tłuszczu spalisz nie będzie zależne od tego którą z maszyn wybierzesz do robienia tych swoich interwałów, no może kilka % do końcowego sukcesu Ci cos da, ja proponuje orbitrek zrobisz je efektywniej , przyjemniej i lepiej podbijać /utrzymywać na nim tetno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.Military press

Wiecej