SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Interpretacja wyników badań

Wysłana -
Witam.10 stycznia skończyłem cykl, leciał prop swissa 100ml co 2 dni przez 80 dni w połowie cyklu wbiłem hcg 1 opakowanie rozbite na 2 porcje co 3 dni. 3 dni po ostatnim strzale propa znów wbiłem 1 opakowanie hcg 2 porcje co 3 dni, 3 dni po hcg wziąłem clomid 20 tab po 1 dziennie. Ogólnie czuje się dobrze, tylko wyniki badań nie są w normie, stąd moje pytanie czy coś z tym robić? Udać się do endokrynologa? Ewentualnie zadziałać coś smemu na prolke i estro? Czy narazie czekać? Poniżej wklejam zdjęcie z aktualnymi wynikami, czekam jeszcze na wolny test i dhea. Przed cyklem zrobiłem tylko test, estro i prolaktyne i było tak:
testosteron 6,650 ng/ml 2,490-8,360
estradiol(e2) 7,66 pg/ml 11,3-43,2
prolaktyna 447,80 mlU/l 86-324

Dzięki za pomoc:)

1. WIEK: 26
2. WAGA: 79
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:108
-udo:60
-talia:83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: sporty walki 7 lat z 2 letnią przerwą i kilkoma krótszymi, siłownia uzupełniająco
6. DIETA: 2700kalorii
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3,5 roku temu 30 strzałów test depot co 5 dni 250ml, 40 strzałów propa 100ml co 2 dni
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 10 stycznia skończyłem cykl na propie
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x10
-martwy ciąg:140x5
-przysiad: 110x10

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Trochę mało hcg wbiles ale wg badań wszystko wyszło dobrze. Badania robiłeś ile czasu po ostatnim clomidzie?
Wysłana -
Około miesiąca po ostatnim clomidzie robiłem te badania
Wysłana -
Jest ogolnie dobrze wyniki moge byc jeszcze przeklamane przez clom. Brakuje czesci badan sprzed cyklu.
Z libido wszystko ok??
Bo to prl wysoko
Brakuje jeszcze progesteronu
Wysłana -
Progesteron zrobiłem, jest w normie. Libido ok, jak przed cyklem. Czyli estro, lh i test może być jeszcze pod wpływem clomidu? A z ta prolaktyna coś robić? Juz przed cyklem była wysoko

Zmieniony przez - hagenuk w dniu 2018-03-10 07:45:52
Wysłana -
Moze taki twoj urok juz
Jak jest ok to nie ruszaj
Tak wyniki przez sermy nawet do 6 tyg mega byc przeklamane
Wysłana -
Ok dzięki za pomoc. Jeszcze jedno , dostałem 100 tab oxy alpha pharmy, jest sens w ogole brać taka ilość czy lepiej dokupić? Ile jeszcze zrobić sobie przerwy? I czy jest sens brać to solo czy lepiej z testem?
Wysłana -
Za mało, solo nie ma sensu i sądząc po ankiecie Twojej sam test styka. Należy tylko dopiąć resztę rzeczy
Wysłana -
Moim celem jest poprawa wydolności i wytrzymałości, nie chce narazie łapać kg. Chciałem zrobić teraz cykl na cypio ale w związku z tym że mam tą oxe to się zastanawiam co z nią zrobić. I ile jeszcze zaczekać?
Wysłana -
To po co robiłeś pct skoro chcesz dalej lecieć? Teoria mówi że przerwa tyle ile trwał cykl ale wiadomo jak jest
Wysłana -
Bo miałem teraz komisje lekarskie i nie chciałem być ON, teraz jak mam już to za sobą to mogę lecieć dalej :)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź