SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent fasting: korzyści i kontrowersje

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1362
nie pomagasz przyjacielu
po prostu pytam czy if ma sens skoro moim celem nie jest zrzucić wagę, ew dokonać rekompozycji.
w standardowej diecie wk***ia mnie te 5 -6 posiłków dziennie- ryż + kura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie da rady tego jednoznacznie stwierdzić. Jednemu może się udać, a innemu nie. Napisałem, że to zależy od wielu czynników. Nie wiesz czy Ci się to uda, dopóki nie spróbujesz. Jeśli chcesz nabrać mięśni na IFie to jedyne co mogę poradzić to wydłużyć okno jedzenia do 8-10 godzin.
1

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1362
czym się wtedy będzie różniło if od zwykłej kulturystycznej diety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
krótszym oknem jedzenia. Najbardziej chyba popularna odmiana 'Lean Gains' zakłada 8 godzinne okno jedzenia więc czymś się musi różnić od zwykłej diety kulturystycznej. Poza tym pozwala utrzymać wysoką wrażliwość insulinową. Ja w tej chwili stosuję 10 godzinne okno jedzenia 12-22. Chociaż czasami mam ochotę zjeść zaraz po przebudzeniu, czyli około 9.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1362
jest sens robić okno jedzenia 9-17??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
A dlaczego miałoby nie być?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1362
pytam bo widziałem, że większość ma okno wieczorem. Jest różnica o której robimy trening?jak liczyć zapotrzebowanie kaloryczne na if?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Można robić spokojnie okno rano. Pamiętaj tylko, żeby posiłek potreningowy był jak najbardziej zasobny w węglowodany i ogólnie, żeby był największym posiłkiem. Możesz robić trening rano. Zapotrzebowanie licz normalnie i obserwuj co się dzieje.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1362
a jak to rozegrać jeśli siłownie (2x) robię w godzinach porannych lub około południowych zazwyczaj (obecnie nie pracuje, a wtedy jest mało ludzi), a sw wieczorem (3x).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Podaj dokładne godziny treningów. Jak kończysz boks o godzinie 19, to musisz po nim coś zjeść więc wtedy okno 9-17 odpada.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermitten fasting - co zrobić, żeby post przynosił efekty?

Następny temat

Dietetycy, Instruktorzy i Trenerzy prowadzący dział

Wiecej