SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent fasting: korzyści i kontrowersje

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Panowie a jak z crossfitem na czczo? Teraz mam redu na IF. 3xweek siłowo gdzie kcal mam na zero wysoko białko i węgle. I mam 4 dni w ty gdzie mam tłuszcze i białko wysoko i bilans kcal na -300. A dwa dni bym chciał poświęcić na cross( 2 pozostałe dni to wyjazd na studia). I chcę się dowiedzieć czy mogę cross dorzucić 2xweek i czy czerpać wtedy energię z ww i b czy dalej z tłuszczy i białka? I czy dać też w te dni na zero kcal?

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje zdanie w tym temacie jest proste - unikamy ćwiczeń bardzo obciążających organizm.
IF - można dzielić na cykle np. pn, śr, pt - jednak efekty nie będą tak szybkie.
Tu pytanie na ile zakładasz czasu cel.
Pamiętaj o jednym - organizm jest osłabiony na IF więc takie harowanie spala mięśnie i nie jest wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Dzięki Krav zostanę tak jak jest teraz :)

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47508
A jak połączyć dietę If z nieregularnym trybem pracy i treningu w nieregularnych porach? Po prostu otwierać okno żywieniowe po treningu czy nie zawsze robić trening na czczo tylko sztywno trzymać się okna?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364363 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668914
Oba warianty będą dobre ,dobierz pod siebie co ci lepiej pasuje
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermitten fasting - co zrobić, żeby post przynosił efekty?

Następny temat

Dietetycy, Instruktorzy i Trenerzy prowadzący dział

WHEY premium