SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent Fasting -pytania

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
Siemka z racji tego że jestm w szkole od 7 do 15:40 chcę ułatwić sobie dietę ,wybrałem IF i przechodząc do sedna sprawy .Moje okno może być od 16 do 23 ? O 19 trening do około 20:30 . I tak by było od pn do pt. A w sobote i niedzielę miałbym okno od np.10 do 22 .Może tak być ?DZZIĘKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
popatrz to ja też jestem na If bo zaczynam jeść o 10 a kończe o 20 to nie żadne okno większość osób tak jada

Ale moze tak być że na tygodniu masz IF a w weekend normalny dzien
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
Okej dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
śmiało tak możesz jeść
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tylko że chcieć a moc czasami nie idą w parze

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2561 Napisanych postów 5103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78219
Witam!
Zapytam w tym temacie żeby nowego nie zakładać.
Pracuję na 2 zmiany. Na rano lub od 14. Jeśli mam na 14stą nie ma problemu. Jem rano a na kopalnie nic nie zwożę więc okno wracam z treningiem jest 7-13.

Problem jest na rano. Z zimowej nudy podjadam po południu. Ile rano nie zjem, i tak obzarstwo jest wieczorem wiec stąd pomysł żeby nic do 14stej nie jeść tylko potem okno 15-21.

Czy rano jednak nie mogę nic zjeść wg zasady IF? Np mleko do kawy, jabłko czy kompletnie nic?
Celem jest raczej bilans zerowy, ewentualnie lekki minus ale bez spiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tematyka If dokłądnie jakoś mi znana nie jest ale mozesz poczytać
https://www.sfd.pl/Ile_kalorii_przerywa_post_na_IF_Jaki_słodzik_nie_przerywa_postu_-t1093993.html
https://www.sfd.pl/Co_pic_na_IF-t957653.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja

Następny temat

IF-pare pytań

WHEY premium