SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent Fasting (IF) jak to zrobić zacząć i ogarnąć ;)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4533

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

92

Wzrost

191

Obwód klatki

107

Obwód ramienia

37 ;/ chce więcej :P

Obwód talii

84

Obwód uda

60

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

Duża co dzień trening

Cel

83 czystego mięcha :d

Stan zdrowia

Zdrowy jak byk ;d

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Kreatyny , białka przedtreningówki

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

TAK !!! 400zł na cykl :)

Stosowane dotychczas diety

Jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
Witam :) Mam pytanie i oczekuję , że mi pomożecie ;d
Więc zaczynamy chciałem wejść na redukcję a mianowicie na IF
mam 92kg 191cm i 19 lat chcę zbić do około 80kg (trenuję sporty walki) .
Problem jest w tym , że pracuję na 2 zmiany od 7-14 i od 14-21 w niedzielę czasami od 9-21 i nie wiem w jakim przedziale zrobić okno jedzenia i trening.
Myślałem nad tym aby kiedy mam 2 zmianę czyli od 14-21 zrobić trening około 8 rano poczekąc 1.5-2 godz i jeść od 10 do 13 ale znów jeżeli będę miał 1 zmianę to takiej możliwości nie mam i czy mogę przestawić okno jedzenia i trening np trening o 17 a później okno jedzenia od 19 do 23 ?
I co z suplementami myślałem nad Venom 3.0+ kreatyna mono+białko whey100% i BCAA z IHS ;) dzięki za pomoc pozdrawiam :d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Ćwiczysz sporty walki, pracujesz na zmiany. Ciężko będzie rozsądnie pogodzić te kwestie z IF. Zdecydowanie nieporozumieniem w tej sytuacji byłoby skracanie okna konsumpcji do 3-4 godzin i zwlekanie z posiłkiem po treningu 1,5-2 godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
z tym jedzeniem czekać żeby jeszcze bardziej wykorzystać HGH ;) dlatego tak 1,5 godzinki po tren zjeść albo godzinkę o to mi chodzi :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Nie znam, żadnych wyników badań wspierających przekonanie, że zwlekanie z posiłkiem 1,5-2 godziny po treningu siłowym przyczynia się do znacznego wzrostu hormonu wzrostu, a tym samym do korzystnych zmian w obrębie sylwetki. Znam natomiast wyniki badania, w którym wykazano, że podaż węglowodanów i białek po treningu siłowym miała korzystniejszy wpływ na wydzielanie hormonu wzrostu niż podaż samych białek lub jedynie wody. Odnosiłem się do tego badania w tym artykule:

http://180rekompozycja.pl/okno-anaboliczne-obiegowe-stwierdzenia-vs-dowody 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ktos gdzies kiedys napisał o tym HGH i teraz raz na jakis czas pojawia sie ktos inny,kto to przeczytał i zwleka z posiłkiem licząc na super efekty po HGH

co jednak w niektórych przypadkach może przynieść więcej szkody niż pożytku
przy dużej częstotliwości treningów czy cięzkich treningach bardziej skupiłbym się na lepszej regeneracji,obniżeniu poziomu kortyzolu po treningu niż HGH

nie wspominając o katabolizmie/anabolizmie

Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-11 09:59:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
Dobra więc co proponujecie w moim przypadku ? normalna dieta 4-5 posiłków+suplementy ? czy jakoś kombinować z tym IF ? czekam na konkretną pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Wrzuć jeszcze rozpiskę swoich treningów z całego tygodnia. Patrząc na ankietę można wywnioskować, że się nie oszczędzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
Powiem tak wchodzę na siłkę mam swoją wcześniej z godzinkę planuję trening i cisne :D Bułgar 20kg , kettlebell , drążki , poręcze do dipów , 2x gryfy prosty i łamany i 70kg obciążenia :) tym ćwiczę intensywność duża naprawdę mieszam wszystko na koniec jako areoby cisne worek np :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
Wrzuciłem zdjęcia na swój profil może ktoś mi doradzi co mam ze sobą zrobić :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF redukcja - dieta i trening do sprawdzenia, pytania

Następny temat

początkujacy potrzebuje pomocy

WHEY premium