SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent Fasting IF

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, jestem od 2 miesiecy na redukcji. Jestem endomorfikiem. Bf okolo -1.5%. Moim idealnym makro na redukji to Białko - 30% W- 30% T- 40%. ( DNT ) zaś w dzien DT W- 35% T- 35%. Planuje redukcje pociągnąć do konca maja, bo czuje juz zbyt duzy dyskomfort. W ostatnim miesiacu chciałam wprowadzić odzywianie IF ( Intermittent Fasting), Słyszałam, że przy tym powinno sie spozywac wiecej weglowodanow. Na redukcji jak podalam wyzej wegli mam na poziomie 30%. Wprowadzajac wegli wiecej na IF na poziomie 40% nie zaleję się ? Z góry dziękuję za odpowiedz!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22575 Napisanych postów 11133 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356169
Na podstawie co napisałaś, to nie da się udzielić żadnej sensownej odpowiedzi - nie wiemy o Tobie nic, ani ile i jak ćwiczysz, ani jakie masz wymiary, jaką sylwetkę, jaką dietę... Z jakich parametrów zaczynałaś redukcję, jakie masz teraz, jak reagujesz na różne składniki diety itd. A bez tej wiedzy, to czy się zalejesz czy nie, można sobie próbować wywróżyć ze szklanej kuli.

BF 1,5%?! Przy takim poziomie to byś już pewnie kwiatki wąchała od spodu. Jeżeli to miało być 15% to też jest już b. mało dla większości kobiet i to nie jest naturalny i możliwy do utrzymania długoterminowo poziom tkanki tłuszczowej u pań.

Wypełnij działową ankietę, daj więcej info o sobie, to może coś będzie można więcej napisać.

A IF nie jest żadnym cudownym środkiem na redukcję - taki sam system żywienia jak inne. Jednym pasuje, innym nie. Tak jak z makro - jedna osoba lepiej się czuje na wysokich WW, inna na tłuszczach. I makro na IF też można mieć różne - są ludzie, którzy będąc na IF lecą na low carb i im to pasuje.
Na forum jest cały dział poświęcony IF - możesz sobie tam popatrzeć, jak różne diety są na IF: https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html 
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Konieczna by była ankieta naszego działu i mniej chaotyczny opis. A z jakiego powodu akurat pomysł na IF???

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Załamana swoim ciałem

Następny temat

Prośba o Ocenę planu treningowego

WHEY premium