sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Intensywny trening na masę - częstotliwość.

Wysłana -
Witam. Przeszukałem forum ale nie znalazłem podobnego dylematu...
Jadę od około 3 miesięcy treningiem na masę. Nie będę się tu rozpisywał o swoich predyspozycjach, diecie itp itd... Generalnie przez te 3 miesiące schudłem około 5 kg, teraz sukcesywnie robię suchą masę mięśniową i jest już na liczniku 76.5 kg. Mój trening wykonuję w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Lub jak by to nazwać tak powinienem wykonywać. Zależy mi na jak najlepszym rozwoju mięśniowym więc biorę pod uwagę to że bardzo ważna jest regeneracja... Ale problem tkwi w tym że tak mi się chce nap******** na siłowni że mógłbym chodzić od poniedziałku do niedzieli, siedem dni w tygodniu. Mam tyle energii, siły, witalności i co najważniejsze ochotę że nie mogę usiedzieć spokojnie na dupie! I teraz pytanie - jeśli plan przewiduje zrobienie w ciągu tygodnia wszystkich partii (pon - klata tric, wt - plecy, bic, czwartek barki i piątek nogi) to czy bez przerwy jeśli będę jechał pon - klata tric, wt - plecy bic - sroda barki, czwartek nogi i znowu piątek klata tric, sobota plecy bic to czy mięśnie zdążą się zregenerować, będą rosły, nie będę ich przepalał czy coś?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na dłuższa metę się zajedziesz. Można tak trenować ale maks kilka tygodniu po czym trzeba zluzowac . 4 dni treningowe są optymalne .

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-05-24 00:20:11
Wysłana -
Jeśli tak lubisz kulturystyke to ćwicz tak, by czerpać z programu jak najwiecej korzyści, a wiec nie codziennie . Osobiście nie ćwiczę więcej niż dwa dni z rzędu bo czuje już zmęczenie materiału .
Wysłana -
Jak czytam teksty, że kogoś siłownia roznosi i mógłby ćwiczyć codziennie to się zastanawiam, jakim planem ćwiczy ten osobnik i jakimi ciężarami operuje. Bo rozpisując mezocykl treningowy na fazy akumulacji i intensyfikacji organizm dostaje taki wp******, że człowiek zwleka się z łóżka obolały, zakwaszony i ogólnie rozbity - przynajmniej pod koniec mikrocyklu. Jeśli tak nie jest: albo jest na bombie, albo ma cipowate treningi.

Najprostsza rada" dokładaj obciążenia. Albo powtórzeń. Co tydzień. Zdaj relację po 6 tygodniach ciągłego dokładania:)
Wysłana -
No jak chłopak zrobi serie martwych ciągów na 220kg to mu się odechce treningu pleców na kilka następnym dni.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź