SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intensywny trening na kreatynie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za miecha zaczynam kreatynę (600 g) z glutaminą (500 g) - pierwszy raz będę ją brał - i chciałbym prosić o jakieś intensywne programy z nastawieniem na masę, na sile mi za bardzo nie zależy. Co do odpoczynków (nie mam żadnych zobowiązań wobec szkoły czy pracy - nie muszę rano wstawać czy zarywać nocy) i odżywiania (odpowiednia dieta i kupuję jeszcze około 9-12 kg węglowodanów Carbo Pur z Hi teca - tak więc kalorii będzie pod dostatkiem) wszystko będzie ok. Tych, którzy zechcą mi pomóc chciałbym prosić o uwzględnienie ćwiczeń, które pomogą mi rozwinąć: boczną (zewnętrzną) głowę tripa, grubość pleców i ogólnie mięśnie naramienne (na tym zależy mi najbardziej).

Z góry wielkie dzięki za każdą wartościową uwagę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
spoko cos sie znajdzie
ale pozbac sie tego napisu "Prosze oplacic ..."

Pozdrawiam
GG 668399
" kto pyta niebladzi ??? "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc gwoli wyjaśnień, opłaciłem 3 tyg. temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Poniedzialek (Klatka biceps brzuch)

- Klatka:
- Wyciskanie na plaskiej ze sztanga 4 x 10 - 4
- Wyciskanie na skosie ze sztanga 4 x 10 - 4
- Rozpietki 4 x 10 - 4

- Biceps:
- Uginanie ramion ze sztanga lamana stojac 3 x 10 - 6
- Uginanie ramion ze sztangielkami w skosie siedzac 3 x 10 - 6
- Modlitewnik 3 x 10 - 6

- Brzuch:
- Sklony na lawce (spiecia brzucha) 3 x 25
- Unoszenie nog do brzucha 3 x ile mozesz
- Skrety tulowia ze sztanga 3 x 10 - 6

Wtorek

- Basen

Środa (Plecy Triceps)

- Plecy:
- podciaganie na drazku szerokim uchwytem,
- przyciaganie drazka wyciagu dolnego na siedzaco,
- wioslowanie sztangielkami lub sztanga,
- martwy ciag lub inne wybrane cwiczenie na dolny grzbiet.


- Tricpes:
- Francuskie wyciskanie 3 x 10 - 6
- Sciaganie wyciagu gornego 3 x 10 - 6
- Wyciskanie sztangi w waskim chwycie, lezac 3 x 10 - 6


Czwartek
- Rozciaganie 45 minut


Piątek (Barki Kaptur Brzuch)

- Barki:
- Wyciskanie sztangielkami do gory 3 x 10 - 6
- Unoszenie sztangielek bokiem siedzac 3 x 10 - 6
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 3 x 10 - 6

- Kaptur:
- Unoszenie do brody sztangi 3 x 10 - 6
- Szrugsy 3 x 20

- Brzuch
- Sklony na lawce (spiecia brzucha) 3 x 25
- Unoszenie nog do brzucha 3 x ile mozesz
- Skrety tulowia ze sztanga 3 x 10 - 6

= PRZEDRAMIE:
- unoszenie sztangi nachwytem,
- uginanie nadgarstkow nachwyt/podchwyt.

tak to sie przedstawia w moim wypadku i musze naprawde przyznac ze skutkuje
nogi niesa uwzglednione ze wzgledu na to ze we wtorki i czwartki chodze na basen gdzie naprawde nogi dostaja solidny wicisk
mozesz takze w cwiczeniach plecow zastosowac martwy ciag ja go jeszcze niestosuje bo niedoszedlem do odpowiedniej wprawy
jak cos to pytaj postaram sie odpowiedziec


Pozdrawiam
GG 668399
" kto pyta niebladzi ??? "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK program już sobie ułożyłem, tylko mam prośbę...możesz mi podać ćwiczenia, które atakują boczną (zewnętrzną) głowę tripa? Słaba jest u mnie, a chcę tam na***ać porządnej masy, aha jakieś ćwiczenie na plecy które wpływają na grubość, bo jestem szeroki (przy słabych naramiennych, które są moją zmorą =((( mam ponad 130 w barkach), ale nie mam grubej porządnej masy na plecach...wiosłowania etc. stosuję ale może znasz jakąś "nowinkę" która mi pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeżeli chodzi o triceps, to stosuj kompleks ćwiczeń atakujących trzy głowy jednocześnie.
Pompki na poręczach, wyciskanie sztangi wąsko
Francuskie siedząc i leżąc
Wyciąg pionowy nadchwytem, Wyciąg podchwytem lub sztangielka zza głowy jednorącz

Jeżeli chodzi o plecy to ich grubość poprawisz ćwicząc intensywnie nad środkowymi partiami pleców i tylnymi aktonami barków.
Proponuję dwa ćwiczenia na środek pleców, przykładowo:
Podciąganie na drążku szeroko ( lub wyciąg ) 3 serie - zew.
Wiosłowanie sztangielką zew + srodk.3,4 serie
Podciaganie lub wyciąg podchwytem na szer. bark. 3,4 serie
Ławka rzymska lub skłony ze sztangą 3 serie dół.

Dobre też jest odpowiednie ćwiczenie na wyciągu poziomym mianowicie blokujesz sie w biodrach prostopadle do podłogi. Pracujesz z takiej pozycji w maksymalnym zakresie ruchu. Pozwalasz by barki wyszły lekko do przodu, a kręgosłup zgiął się lekko w odcinku piersiowym. Pozwalasz wtedy dobrze rozciągnąć się dobrze całej górnej części pleców. Przyciągając ciężar nie odchylasz się do tyłu tylko spinając łopatki przyciągasz ciążar do dolnej części brzucha.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK dzięki, plecy jednak zrobię tak:

Wiosłowanie w opadzie tułowia 5 serii
Wyciąg do klatki 5 serii
Wiosłowanię hantlą 4 serie
Martwe ciągi 4 serie

Ale mam jeszcze inną prośbę, mianowicie chciałem skonsultować rozkład treningu partii mieśniowych w poszczególne dni. Zrobiłem to tak.

Klatka, biceps, przedramie.
Barki, brzuch, łydka.

dzień przerwy (rozciąganie)

Plecy, kaptury, triceps.
Przedramie, łydka, brzuch.

dwa dni przerwy (w pierwszy rozciaganie)

itd.

Ten program ma nie uwzględniać treningu nóg (ud).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
18 serii na plecy w tym wiosłowanie sztangą i martwy ciąg ? No powodzenia, ja przy 15 seriach i to tylko na maszynach wymiękam. Obecnie robię 12 i w zupełności styka. Myślę że możesz spokojnie odjąć po jednej serii z każdego ćwiczenia.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm..no kiedyś robiłem 16-17 serii na same motyle, bez martwego =) i muszę przyznać, że złapałem niezłej szerkości, ostry trening pleców daje u mnie niezłe efekty więc myślę, że nie zrezygnuję zważając na to, że będę ten trening stosował z suplementami co pomoże mi w regeneracji. Ale nie powiedziałeś mi co sądzisz o rozkładzie partii mieśniowych na poszczególne dni. Może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dobrze nic ze sobą nie koliduje.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile odpoczynku ?

Następny temat

JAk urobic szyje????

Wiecej