SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina okołotreningowo na mostku z testa + hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

90

Wzrost

180

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

130

Obwód uda

68

Obwód talii

80

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

250 B, 120 T, 450 WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop + win, prop, master, win, tren acet

Opisz swój plan treningowy

split 5 dni

Cel cyklu

mostek

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

pomiędzy

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2200

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

150, 200, 185
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Siema

Aktualnie zszedłem z cyklu test, deka, bold, tren, okresoow oral. Jestem juz na 200 aptecznej prolki tygodniowo od paru tygodni. Od przyszłego tygodnia zaczynam most 100 mg prolongatum tygodniowo + 1000 jednostek hcg e2d. Myslałem, żeby dorzucić novorapid około treningowo małe dawki. Jak wiadomo na porządnych cyklach insulina ma sens, jak się to ma w trakcie mostka jako takie podtrzymanie anabolizmu? Nie jest to mój pierwszy kontakt z insuliną, tylko tak jak mówię, wcześniej była ona stosowana w trakcie cykli. W tej chwili myslę o 5-10 jednostkach przed i po treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czemu od insy miałoby się coś w środku rozrosnąć? Chyba prędzej od HGH. Insa wg mnie może co najwyżej upośledzić trzustkę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dobry pomysł. Bawiłem się w takie cus na mostku i nic masy nie straciłem. Nabicie dalej było, pompa dużo lepsza niż na ma samym teściu. Ja ogólnie na mostkach dużo siły i masy nie tracę no chyba że z trenu zejdę to i siła poleci wraz z jakością ale insa też daje moc na treningu oczywiście połączona ze sporą ilością ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Idzie odczuć mniejszą pompę i nabicie, czuć, że nie jest to co było na cyklu, siłowo i wagowo u mnie także ok, nie ma jakiś spadków wagowych i siłowych, więc mam podobnie jak ty.

Skoro testowałeś takowe opcje może powiesz coś więcej z doświadczenia jak to u ciebie wyglądało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364249 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668539
mniej niż 10 jm moim zdaniem nie ma sensu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja tez od 8-10iu zaczynalem i co tydzien zwiekszalem dawke o 4iu az w 4 tygodniu mostka doszedlem do okolo 20iu.
Bralem przed treningiem; po iniekcji izo i carbo w odpowiednio dobranych dawkach i po okolo 45-60 minut posilek z ryzu i piersi bez warzyw i tluszczu i po 30 minutach trening. Idelanie trafialem w szczyt dzialania insy i chwila rozgrzewki orz pare machniec i pompa juz byla ogromna. Chyba tyle. Po treningu nie bralem juz insy ale mysle ze mozna by to tez fajnie rozpisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Z jakiej insuliny korzystałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Czyli po treningu ile czasu i dajesz inke po raz drugi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Jak juz pierwsza dawka przestanie całkowicie dzialac. Zwykle od razu po treningu i od razu jak wyzej pisalem carbo i izo, a potem posilek wg potrzeby jak zacznie ssac no i posiłek z tłuszczem dopiero przed snem a najlepiej jeszcze nasycony co jeszcze bardziej nas nabije przez noc.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-08 22:49:58

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-08 23:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
A jak narzady wewnetrzne? Rozrosly sie troche. Ile lat insuline leciales zeby tak wygladac?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Powiem tak; bebzon mam spory bo z metr bedzie ale ostatnimi czasy czyli okolo 5 lat jadlem syf i czysta miska idzie dopiero od 2 tygodni. Nawiazalem wspołprace z jednym z najlepszych speców w tej bnranzy jesli chcodzi o młode pokolenie takze pokładam w tej wspołpracy duze nadzieje. Czy narzadzy sie rozrosly nie wydaje mi sie aby tak mocno zeby na scenie bylo to widoczne. Inse bralem kilka razy ale nie byly to dlugie cykle. Moze z 4-5 miesiecznych cykli.
A fota z awatara jest z 2012r kiedy to mialem forme zycia ale choroba nerki pokrzyzowala mi plany i plama wyszla na zawodach bo 6 miejsce jednak wyszedlem a moglem odpuscic. Teraz jestem gruby i biore sie za siebie zakladajac w tym celu dziennik na dniach.
Dobra bo zaraz bedzie ze znowu Januszuje czy ze nie przystoi mi opowiadac co robilem 5 lat temu


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-09 00:32:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek, co dej na masie? Meta+enan+boldenon+wino

Następny temat

Porada odnośnie cyklu, susta, meta, masteron

WHEY premium