SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina Humalog

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
1. WIEK: 26
2. WAGA: 97
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 125
-udo: 65
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata bez prtzerwy
6. DIETA: Redukcyjan , deficyt kcal
-białko: 2g
-węglowodany: 1-1,5g
-tłuszcz:1-1,5g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta, prop+ npp,
8. TRENING: 3 dnowy + areoby
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 8 miechów off
11. POZIOM BF%: 22
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): wolna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Mam pytanko mam , przymierzam się do insuliny mam humalog ,
mam pytanie czy iniekcje mogę wykonywać podskórnie czy muszę szukać innej insy i robić domięśniowo??

Wiem ze humalog lispro ma star w 15 minucie a szczyt 40-60 i działa 3-5 godzin ,

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Tak to jest twoja baza 86 ,
Możesz obniżyć jego poziom zwiekszajac wysiłek i ucinając węgle , to nawet zejście do 40 nie jest groźne bo nie podajesz insy , i insa się nie wydziela , wprawiasz organizm w tak zwana ketozę
Natomiast gdy zapodajesz inse musisz utrzymywać ten poziom +/- 10 naturalny dla ciebie,

Jeszcze jedna sprawa wiesz jaka masz tolerancje na hipo , czy wkręca się u ciebie łagodnie czy od razu wali cie po głowie , u mnie hipo wkręca się powoli z mrowieniem na twarzy kiedyś próbowałem sprawdzić swoje minimum i wyszło mi 7g/iu niżej wkręca mi się hipo

Tak po 100-105 minut musisz zwiększyć cukier do twojej normy np jak masz 60 to 20 g cukru prostego glukoza spożywcza lub dextrosa no i jakieś białko

Potem nawet jak będziesz miał wysoki poziom to trzustka sama wyrówna , najważniejsze to brać jak najkrótsze insy dlatego humalog lispro z lilly jest najszybszy , szybko się wkręca szybko łapie szczyt i szybko przestaje działać

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
insa jak najbardziej podskórnie,ale skąd u ciebie pomysł stosowania jej na redukcji to nie mam pojęcia,do tego trzeba mieć duże pojęcie i doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
wrzuc jak mozesz foto tej insy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46809


pewnie masz cos takiego ?

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Ta insa to Humalog lispro z Lilly kumpel jest diabetykiem i mam taka gratis :) ,pudełka niema niestety zrobię jak będę w pracy i podam

A insa nie na teraz Wstawiłem ankietę bo pewnie zaraz by ktoś mi to powiedział obecnie robię redukcje znaczy się już kończę i myślałem o insie

Chciałem wiedzieć czy można bić podskórnie , bo wiem ze w sporcie używają tej domięśniowej, ja mam tylko dostęp do tej

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46809
mozna bic podskornie ,bicie w miesien a pod skore rozni sie chyba wchłanialnoscia niech tu sie wypowie ktos kto zna sie lepiej

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
laduj rano do sniadania i odrazu po treningu .. zacznij od 4 iu 2razy dzien i stopniowo podbijaj az dojdziesz do 10 2razy dzien..iniekcje tylko podskorne ..lec tak 4-6tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
no myślałem zęby lecieć maksymalnie 4 tygodnie, i chyba zrezygnuje z 2x 10 i na pierwszy raz dojdę do 1x 10 po treningu

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46809
seba co jaki czas podbijac dawke?
na 1 j 30 g wegli wydaje sie byc sluszne?
mamy trening po treningu walimy szota z insy i teraz dajemy dekstoze kratyne wpc i pozniej znowu w jakis okreslonych odstepach czasu spozywamy posilek rozbijamy calosc na 4 dawki czy odrazu np w dwuch porcjach spozywamy ?

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Na 1iu 10g wegli

Seba jak juz piszesz dawkowanie to pisz o wszystkim, czyli wegle odrazu po, zarcie etc
nie usuwam tylko dlatego ze mi cos nie dzialaja funkcje mod

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wkoncu jest z tym boldem?

WHEY premium