SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
u mnie to jest zbyt dużo pisania. W każdym razie w kazdy dzien jest inna ilośc insy. Powiedzmy ze zywienie okołotreningowe jest bardzo częste. Napisze ci tylko ze przed treningiem leci 50g vitargo z innymi pierdołami, w trakcie 125 vitargo tez z innymi pierdołami i bezposrednio po treningu izolat, kreatyna, glutamina i 75 vitargo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
lodzianin1
Ja max brałem 20 jm jednorazowo ,tylko więcej mnie zamulala w ciągu dnia poza tym gitarka

Na dobrej wrażliwości insulinowej jak by przybic 20j do posiłku to hipo gwarantowane. Oczywiście zależy jaki posiłek. Ale z tego co kojarzę to głodomor z CB nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
azazelll
u mnie to jest zbyt dużo pisania. W każdym razie w kazdy dzien jest inna ilośc insy. Powiedzmy ze zywienie okołotreningowe jest bardzo częste. Napisze ci tylko ze przed treningiem leci 50g vitargo z innymi pierdołami, w trakcie 125 vitargo tez z innymi pierdołami i bezposrednio po treningu izolat, kreatyna, glutamina i 75 vitargo.

Coś tam lekko liznalem inse więc trochę wiem ocb

Ten szejk bezpośrednio po treningu to jeszcze przed tymi 20j drugimi ma się rozumieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
nie. od razu po treningu wbijam inse i 10-15 min później pije tego shaka. Godzine póżniej posiłek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1035
A tego shaka nie powinno sie wypic odrazu po wbiciu insy? Lepiej poczekac 10-15min czy wypic go odrazu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
ja kolego pije 125g na samym treningu, Jakbym wbijał na czczo taką ilość to bym sie zastanawiał czy nie pic od razu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1035
Mam do was jeszcze jedno pytanie, mianowicie Co dorzucacie do cyklu pi insie, Bo ja juz niemam pomyslow. Tabletki odpadaja, Bo nic niemoge jesc I zgaga mnie wykancza, po aqua tescie tak MI puchnie miejsce po zastrzyku ze po paru dniach juz niemam gdzie wbijac, teraz mysle nad meta z zastrzykach czy ona nawet w najmniejszym stopniu nie zmniejsza problemow zoladkowych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Wiecej