SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Insulina

Wysłana -
u mnie to jest zbyt dużo pisania. W każdym razie w kazdy dzien jest inna ilośc insy. Powiedzmy ze zywienie okołotreningowe jest bardzo częste. Napisze ci tylko ze przed treningiem leci 50g vitargo z innymi pierdołami, w trakcie 125 vitargo tez z innymi pierdołami i bezposrednio po treningu izolat, kreatyna, glutamina i 75 vitargo.
Wysłana -
lodzianin1
Ja max brałem 20 jm jednorazowo ,tylko więcej mnie zamulala w ciągu dnia poza tym gitarka

Na dobrej wrażliwości insulinowej jak by przybic 20j do posiłku to hipo gwarantowane. Oczywiście zależy jaki posiłek. Ale z tego co kojarzę to głodomor z CB nie jest
Wysłana -
azazelll
u mnie to jest zbyt dużo pisania. W każdym razie w kazdy dzien jest inna ilośc insy. Powiedzmy ze zywienie okołotreningowe jest bardzo częste. Napisze ci tylko ze przed treningiem leci 50g vitargo z innymi pierdołami, w trakcie 125 vitargo tez z innymi pierdołami i bezposrednio po treningu izolat, kreatyna, glutamina i 75 vitargo.

Coś tam lekko liznalem inse więc trochę wiem ocb

Ten szejk bezpośrednio po treningu to jeszcze przed tymi 20j drugimi ma się rozumieć?
Wysłana -
nie. od razu po treningu wbijam inse i 10-15 min później pije tego shaka. Godzine póżniej posiłek
Wysłana -
A tego shaka nie powinno sie wypic odrazu po wbiciu insy? Lepiej poczekac 10-15min czy wypic go odrazu?
Wysłana -
ja kolego pije 125g na samym treningu, Jakbym wbijał na czczo taką ilość to bym sie zastanawiał czy nie pic od razu.
Wysłana -
Mam do was jeszcze jedno pytanie, mianowicie Co dorzucacie do cyklu pi insie, Bo ja juz niemam pomyslow. Tabletki odpadaja, Bo nic niemoge jesc I zgaga mnie wykancza, po aqua tescie tak MI puchnie miejsce po zastrzyku ze po paru dniach juz niemam gdzie wbijac, teraz mysle nad meta z zastrzykach czy ona nawet w najmniejszym stopniu nie zmniejsza problemow zoladkowych?
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź