SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inne bialko- NIE serwatka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problemy z wagą, wzrost 177 cm, waga 53-56kg, zacząłem FBW, 4 tygodnie-bez efektów, nie toleruje nabialu-lekarz powiedzial ze serwatka moze mi szkodzic. Mam problem z dostarczaniem dziennej porcji bialka organizmowi, mimo niskiej wagi. Jest jakas odzywka bialkowa oprocz bialka serwatki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
napewno do tanszych niz w/w

kilo mozesz miec za 22zł

jednonienasycone tluszcze

niezlej jakosci bialko, konkretna dawka leucyny, (jedynie tyrozyny ciut mało)

sycące, niskoglikemiczne....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
Samo białko nie wystarczy, tak czy inaczej musisz mieć nadwyżkę kcal z diety, więc polecam odwiedziny w dziale odżywianie i poczytanie linków podwieszonych.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Jedz mięso i jaja i problem z głowy. Serwatka, jak i kazeina odpadają. Pozostaje białko soji, ale tego nie polecam, bo bardzo słabo przyswajalne. Ewentualnie białko jaj, typu ovopol, ale są to białka długowchłanialne i nie do każdej sytuacji się nadają..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
egg protein olimp jest niewiele drozszy od ovo, a zdecydowanie lepiej smakuje

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Xxxl, a jak jest obecnie z rozpuszczalnością i smakiem EP Olimpa? Uległy poprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
rozpuszczalnosc dobra, ale smak gorszy niz kilka lat wstecz
slodzone aspartamem bylo lepsze

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Nawet z mlekiem? Dużo gorsze od powiedzmy SP80 (nie mam tu na myśli tej najnowszej formuły, która niedawno się ukazała)?

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-05-29 22:33:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
pije tylko na wodzie
sp 80 smaczniejsze, pisze o smaku wanilowym w jednym i drugim

najlepiej kup mala puche egg i sie przekonasz

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Ostatnio kupuję SP80 w takiej promocji, że nie opłaca mi się kupować jakiegokolwiek innego białka. A skoro smak EP nadal pozostawia wiele do życzenia, to raczej sobie podaruję zakup nawet małej puchy. Pzdr i dzięki za opinię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
tak tylko gdzie izolat w pl mozna znalezc (chodzi o ten białka wołowego)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrze dobrane odzywki?

Następny temat

Jaki stack?

WHEY premium