SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inhibit E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
Za namowa RoidRage(sugestia) kupilem to cudenko. Kurna - to niezla siekiera jest! W trzy tygodnie zlecialo mi 3-4kg z wagi. Dodam ze leci glownie fat - obwody ciut mniejsze a sila caly czas do przodu.

I nie jest to kwestia tego ze jestem na odbloku. Cykl konczylem Epitine E wiec tam nie bylo zadnego siajsu ktory moglby sam odplynac po zakonczeniu cyklu. Raczej ubicie robilem a nie mase.

No i tak jak mowie - golym okiem widze ze fat leci! Mniej tluszczu na brzuchu i na calym ciele. A wszystko bez zmiany diety! No - zmienilem tylko jedna paczke bialego ryzu na brazowy - teraz tylko brazowy leci.

Jednym slowem - ciekawe doswiadczenie/produkt. Nigdy nie bralem nic na zbicie estrogenu ale Inhibit dziala superka. Polecam.

POWERED BY ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
poczkeaj az odstawisz, woda sama najdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
gdzie to kupiles?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
domyślam się,że tu http://www.theafstore.com/home.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
af sprzedaje aifm. ja pytam o inhibit e.

a jak bede chcial wiedziec cos o bierkach, to wiem, ze mam pytac luki77

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
haha bardzo śmieszne

chudy jak tak bardzo chcesz to mogę ci podesłać kolekcjonerskie pudełko po bierkach za jedyne 3 stowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
szkoda, ze skasowali tamten post, bo nie mozna wykluczyc, ze znajdzie sie nastepny jelen, ktory nadzieje sie na pudelko po bierkach, zamiast na sok w paczce. tylko tym razem prosze cie - wrzuc mu tam chociaz ze 3 bierki, zeby nie czul sie calkiem wychuiany

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
ok.zakupiłem kilka pudelek więc nie będzie problemu

wracając do tematu F1 gdzie zakupiłeś ten środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
Chudzina - kupowalem gdzies w Angli...chyba na EbayUk znalazlem. Bardzo tanio mial facet. Przesylka do Polski tez tania i szybka - wiadomo UK. Jakis sklepik tam sprzedaje - Predator Nutrition czy jakos tak

Shield - woda, woda. Ale ja mowie o facie! Nie jestem moze weteranem kulturystyki, ale chyba widze siebie i zauwazam roznice. Autentycznie fat mi polecial. O wodze to wiem i rozumiem - ale ten fat mnie zaskoczyl. No chyba ze poziom fatu jest skorelowany z iloscia wody. Nie wiem. Na pewno jednak widze po sobie bardzo duze zmiany - a wcale nie o to mi chodzilo bo chcialem jedynie szybciej sie odblokowac i po to bralem. Teraz sie suchar zrobilem - ale moze to i lepiej na plaze

A dodam ze zdarza mi sie ostatnio zjesc cos w Macdonaldzie czy jakies snickersy. I nic. Nadal fat leci. Zamierzam za 1-2 tygodnie odstawic na chwile...zrobie przerwe z 2 tygodnie, zobacze co bedzie i znowu bede bral cyklicznie.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Chudzina sprawdz pw

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol czy xtreme stack z efką

Następny temat

Zwiększenie tygodniowego stężenia - testosteron prolongatum

WHEY premium