SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Informacje o przesyłce. Konkurencja nie spi...Każda opinia to punkt

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1880
Witam serdecznie.
Chciałbym się dowiedzieć cokolwiek na temat przesyłki numer 28639.
Zamówiłem towar w niedzielę i w tym samym dniu pieniądze zostały wpłacone więc wszelkie potwierdzenia na pewno dotarły.Kupując drogi sprzęt u konkurencji naprawdę zaskoczył mnie kontakt z obsługą tutaj jakoś tak klient ma się martwić o towar a nie firma o klienta.Nie daję plusa,nie daję minusa ale wydaje mi się że powinienem otrzymać maila z informacją kiedy otrzymam sprzęt.Poprzez kontakt z mojej strony przez gg otrzymałem info ,że może do końca tygodnia paczka zostanie wysłana.Jednak czytając opinie na forum (juz po zakupie) widzę ,że takie "może" czasem trwa...Wybrałem firme MARBO by sprawdzić jej usługi i chciałbym by pozostało dobre wrażenie i chęc dalszej współpracy. Dodam że u konkurencji kontakt z klientem jest na najwyższym poziomie i wysyłki są realizowane w tempie przyspieszonym.Cała moja transakcja trwała dwa dni:). Mam nadzieje że nie będę musiał czekać całego tygodnia by wysyłka została dopiero nadana.Opinia po otrzymaniu sprzętu będzie stanowiła jedną z pozytywnych gwiazdek w rankingu walki o klienta,a znajdzie się w świecie internetu gdzie każdy chętny zakupów będzie mógł jej zaczęrpnąć.
Pozdrawiam i czekam na informacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Witam
Zacznę od tego, że Pana zamówienie dziś zostanie wysłane,
co zostanie w godzinach popołudniowych potwierdzone mailem.

Nawiązując do reszty Pana wypowiedzi – nie wydaje mi się, byśmy nie informowali Klientów
o 'niczym' jak można wywnioskować z Pana postu :(

Transakcje potwierdzane są mailami, informujemy też o każdej zmianie czy aktualnym statusie zamówienia.
I tak: na pewno dostał Pan maila potwierdzającego zaksięgowanie na naszym koncie należności
i dziś dostanie Pan kolejnego – informującego o zrealizowaniu zamówienia.
Dodatkowo wieczorem przyjdzie wiadomość, już z firmy spedycyjnej – z numerem paczki,
by w swoim zakresie potrzeby informacji mógł Pan śledzić etapy jej dostarczania.
Wydaje się, że to wszystkie standardowe i potrzebne informacje.
Na dodatkowe pytania odpowiadamy zawsze, o czym się Pan przekonał

Potwierdzeniem moich słów niech będą te wszystkie pozytywne opinie na nasz temat.
Ta jakość mówi sama za siebie.

Ale co tam.. najważniejsze, że Pan jutro już będzie się cieszył nowym wyciągiem i mam nadzieję - tłem ćwiczeń będzie pozytywny powiew opinii na nasz temat

Pozdrawiam.

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1880
Dziękuję za informację :) Oczywiście wszystko teraz jest jak najbardziej na plus.Pewnie czyta to więcej osób wiec chciałbym sprostować że na początku postu wcale nie wyciągam wniosku że Marbo nie ma kontaktu z klientem tylko zaznaczyłem ze tam jest na wysokim poziomie co jak widze tutaj wcale nie jest gorzej:) Mam nadzieje że po otrzymaniu sprzętu będę mógł poinformować na forach i stronach gdzie są linki do MARBO - Sport że firma ta spełniła moje oczekiwania w 100 % .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1880
Pozytywnie zakończyłem transakcję z firmą Marbo-Sport . Wyciąg dotarł w stanie idealnym i nie brakowało żadnej części.Cieszy mnie to bardzo bo dalsze plany będę realizował właśnie z firmą Marbo - Sport.Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamówienie 28288

Następny temat

Zamówienie 28776

WHEY premium