SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Infiniti Laboratories Test Prop 100

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3469
Witam. Stosowal ktos propa z tej firmy?.Jak opinie ogolnie o tej firmie?













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
Od dzis bedzie lecial cypek Infiniti. I dorzucam winko tab na pare tyg, jakos sam master nie zrobil na mnie furory, ture milej wspominam.
Fajnie to w dloni sie prezentuje Przejscie z cypka Genameda, z ktorego jestem mega zadowolony








Zmieniony przez - levis w dniu 2014-02-10 15:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Pewnie będziesz pierwszy. Zrób bad przed i po 2-3tyg i skrobnij co i jak z tym towarem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
u mnie jest ta firma i chyba sprobuje bo bardzo ja chwala , podobno ci co to klepia robia tez od lat znana marke kotregos gh ale nie chceli powiedziec jakie bede wchodzil na bombe na dniach na te srodki
udalo mi sie znalesc w necie wiecej fotek tego , nie wyglada na garazowa firme raczej na powazna produkcje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Wygląd akurat nie najgorszy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6158
Ja mam test 400 i tri tren z infinity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6158
Wygląd ma tani jak klepka w pywnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
Pojawiła się ta firma i w moich okolicach , z dajcie relacje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
thomas bed ty hyba jestes ziolony jak to wyglada ch**owo , kazde 25 opak jest jeszcze pakowane w karton fabryczny z logiem firmy , kasle ladnie pozagniatane dla mnie wyglad fajny , dzialanie przestuje sam to dam relacje , nie wiem czemu nie moge dodac zdjec

Zmieniony przez - londynczyk30 w dniu 2014-01-24 13:18:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6158
akurat mam tego troche na stanie w domu i mam porownanie do innych np.casablanca,isis,signature pharmaceuticals czu alpha pharma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
I jak wypada? Bo tez raczej mialbym mozliwosc przetestowania tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6158
teraz zaczolem tri trena 150mg na wyniki trzeba poczekac ale nie mam przekonania do tego koles lecial kase to wziolem pare fiolek tego ifinity a tak to zawsze alpha pharma albo isis
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Prolka z apteki

Wiecej