SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

Wysłana -
Witam, nazywam się Inez Gorońska, jestem absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Klasa Mistrzowska - Wioślarstwo. Instruktorem sportów siłowych. Kilkukrotną medalistką Mistrzostw Polski w Wioślarstwie.
Zwyciężczyni Debiutów PZKFITS 2017 w Kulturystyce i Fitness kat. Bikini Fitness do 163cm, Mistrzyni Polski 2017 w Kulturystyce i Fitness kat. Bikini Fitness do 164cm, 6 miejsce (finał) na Mistrzostwach Europy - kategoria Bikini Fitness Juniorek do 166cm, oraz zajęłam 7 miejsce na Mistrzostwach Europy - kategoria Bikini Fitness Seniorek do 162cm.

Dołączyłam do teamu SFD i tak jak większość moich kolegów, będę prowadziła dziennik w którym przestawię przygotowania do sezonu jesiennego 2017. Zapraszam :)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witamy

obecność obowiązkowa :D
Wysłana -
Witamy w teamie i na forum
Wysłana -
Cześć, masz chłopaka ?
Wysłana -
Obecnie jestem poza sezonem startowym. Lżejsze treningi, trochę mniejsza intensywność. 4 treningi siłowe tygodniowo + codzienne sesje kardio. Wyższe kcal. więc trenuje się zdecydowanie lepiej :) Po pół roku przygotowań, nie mogę się przyzwyczaić do pełniejszej wersji siebie, ale mam nadzieje że przywyknę. :) Obecnie śr. ok 1800kcal Waga 51kg.

Dzisiaj na treningu wleciały mocne nogi (pracuje nad poprawą pośladków). Więcej ćwiczeń izolowanych.
Po treningu lekkie kardio ok 30' roweru i pyszna jaglanka z białkiem i jeżynami :)
Dzień jeszcze nie dobiegł końca... w planach mam sesje 45' biegu. :)

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2017-05-25 19:58:06
Wysłana -
O proszę, super!
Wysłana -
Świetnie prezentujesz się na scenie, widziałem cię na MP, powodzenia w prowadzeniu dziennika.
Wysłana -
Prawdziwa sportswoman i w dodatku piękna! Będę zaglądał:)
Wysłana -
Powodzenia ! Piękna sylwetka !
Wysłana -
Witamy w Team-ie,potencjał sylwetki naprawdę ogromny
Wysłana -
A dzisiaj akurat oglądałem z Tobą wywiad na PFF :P .
Widać że pełna pozytywu i skromna osoba, powodzenia i śledzę .
Strona 1 z 10
Dodaj odpowiedź