SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Petarda, bardzo fajna fitneska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4450 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42964
Już po kolejnej konsultacji. Czas na małe zmiany. Ostatnie szlify. Zostały 2 tygodnie! <3
Rotacja podzielona na 3 dni - dzień niski, średni i wysoki.
niski - 75g produktu W + 100g owocu/ 30g tłuszczu ( W dzień niski rozpoczynam od śniadania białko tłuszcz, węgle jem tylko w 2 i 3 posiłku).
średni - 110g produktu W + 100g owocu/ 30g T
wysoki - 150g produktu W + 100g owocu/ 30g T

5x trening siłowy + 2x45' (dziennie) cardio

Tkanka tłuszczowa jest na coraz niższym poziomie, natomiast z własnych obserwacji widzę że woda bardzo się trzyma. Waga niespecjalnie schodzi w dół.
Więcej "zjazdów" energii. Zimne poty, obolałe nogi.. Mieliście podobne objawy 2-3 tyg przed startem?
Mam nadzieje ze forma będzie idealnie na scene, ponieważ jak na razie nie jest zadowalająca, pomimo tego że bf jest nisko... Ale to chyba siedzi już w głowie. Od piątku rozpoczynam nawadnianie. Obecnie pije 3-4 litrów dziennie.
Miewam coraz częściej dołki. Przyznaje... bywają dni kiedy walcze sama ze sobą.. ale nie poddam się tak łatwo. Zawsze plan jest zrealizowany.
Motywuje się każdym dniem. Wyczekuje i odliczam.

Diamond Cup - Katowice coraz bliżej!













3

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
INEZZ96 - jeszcze foto kolacji, bo pewnie to nie jest jedyny posiłek jaki dziś jadłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4450 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42964
Oczywiście foto pysznej kolacji <3
W doborowym towarzystwie.. cudownie przygotowane krewetki :D Bez grama tłuszczu dla Bikiniary :)
Było pyszne, bardzo dziękuje :)

1

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Świetnie wyglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
:)

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dwie petardy :) Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4450 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42964
Wpadam raz na jakiś czas, informuje co u mnie słychać.

Zakończyłam sezon, więc czas na małe podsumowanie mojego roku startów.
Redukcja którą zaczęłam na początku lipca była dla ciężkim okresem. Mogę oficjalnie powiedzieć że robiłam wszystko ponad swoje siły. Dostałam nauczkę i tego błędu już więcej nie popełnie.
Dążyłam do marzeń. To chyba normalnie, każdy ma jakieś marzenia.
Jestem zawodniczką bikini fitness, która posiada długi staż treningowy w innej dyscyplinie. Jestem sportowcem który próbuje się spełniać.
Zdobywając finał na Mistrzostwach Europy, obrałam kolejny cel. Były to Mistrzostwa Świata Juniorów w Rumunii. W końcu jestem juniorką, swój sezon miałam rozpocząć na jesień.
Organizm jednak wygrał. Cały czas się buntuje, zdrowie nie pozwala dalej redukować.

Wczoraj wyszły listy osób powołanych na Mistrzostwa Świata Juniorów.
Nie jadę. Czy jest mi przykro? Może trochę, ale wiem że moja forma nie jest dość dobra aby brać udział w tak prestiżowej imprezie. Jestem tego świadoma :)
Po Mistrzostwach Polski podjęłam decyzje o odpoczynku. Muszę dać ciału i głowie odrobinę luzu. Rygor przygotowań wykończył mnie totalnie.

Zamykam rok startów.

W mojej głowie rodzą się nowe pomysły i wiem że na wszystko przyjdzie jeszcze czas.
Teraz zostaje mi dalej trenować i dążyć POWOLI do marzeń.
Pokochałam ten sport i zostane w nim na pewno.

Obecnie do diety zostały dodane lekko tłuszcze, obcięta ilość białka, węglowodany tak jak w dni średnie 150g produktu.
Trzymam się w rydzach. Raz w tyg dla ciała i głowy lekkie ładowanie - Cheat meal. :)

Nie wiem ile to potrwa, nie mam planów... Będę zaglądała tu raz na jakiś czas z nowinkami co u mnie.

Buziaki!
3

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Kochana jesteś sportowcem w 100%, a sportowiec musi też wiedzieć kiedy powiedzieć stop i zwyczajnie odpocząć. Piękna z Ciebie kobieta, dobra duszyczka. Wiem, ze ten odpoczynek Tobie duzo przyniesie i wiesz co? Wyjdzie Ci to na lepsze Ja mam nadzieje, ze za jakis czas spotkamy sie na backstage znow z usmiechami, gotowe do dzialania :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4450 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42964
aisakdan
Kochana jesteś sportowcem w 100%, a sportowiec musi też wiedzieć kiedy powiedzieć stop i zwyczajnie odpocząć. Piękna z Ciebie kobieta, dobra duszyczka. Wiem, ze ten odpoczynek Tobie duzo przyniesie i wiesz co? Wyjdzie Ci to na lepsze Ja mam nadzieje, ze za jakis czas spotkamy sie na backstage znow z usmiechami, gotowe do dzialania :*


Dziękuje Ci Kasiu! :*
Ja również mam taką nadzieje :)

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

Następny temat

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

WHEY premium