SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
Znowu dawno mnie nie było... Może tak na szybko powiem co u mnie.
Ostatnio sporo pracuje.. Mało wypoczywam... do tego słabo śpię.. od Mistrzostw Europy.
Regeneracja kiepska, WIEM
Ale nie mogę inaczej. Dzień zaczynam ok 5 rano, za to staram się chodzić spać ok 22.
Wczoraj konsultacja z Trenerem. Rozkład posiłków mam na 3 dni. Dzień z pracą i treningiem, dzień bez treningu oraz dzień bez pracy z treningiem. Tłuszcze zostały delikatnie ucięte.
Ponieważ codziennie robię kardio... na razie jeszcze tylko 40minut dziennie, a pracuje po 11 godzin... trening + kardio wykonuje z samego rana na czczo.
Redukcja rządzi się swoimi prawami. Za ok 3 tyg wbijam na wyższe obroty. Na razie sporo jedzenia, wszystko delikatnie, bez rotacji.
Obecnie waga 52,7-53kg

Zostało 12 tygodni


Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
Redukcja pełną parą. Zostało 7 tygodni do pierwszego startu w sezonie jesiennym. Pokonałam już pierwszy kryzys i jestem na dobrej drodze.
Cały czas kurczowo trzymając się planu. Każda redukcja wygląda zupełnie inaczej, ciało również pokazuje inne szczegóły i detale, a ja cały czas się uczę :)
I myślę że na sezon jesienny formę zaprezentuje w nieco innej wersji.
Obecnie trening siłowy wykonuje 5 razy w tyg (podział na barki + pośladki, tył uda + plecy, barki + triceps, nogi, plecy + biceps,) Brzuch 2 razy w tyg. Kardio standardowo (od tygodnia) 2x dziennie 45' - organizm ładnie reaguje.
Jem 6 posiłków dziennie - od tygodnia rotacja 2x dzień niski na jeden wysoki. 175g produktu/120g produktu węglowodanowego.
Jestem dosyć zmęczona, ale myślę że to kwestia braku odpoczynku który sama sobie sprawiłam poza sezonem... No cóż mogę mieć pretensje tylko do siebie. W końcu człowiek uczy się na własnych błędach. Dopóki nie poczułam tego na własnej skórze cały czas wmawiałam sobie ze jestem niezniszczalnym RAMBO. Ale jestem tylko Inez... niestety.
Żyje w ciągłym biegu - to mi raczej nie przeszkadza, ponieważ nie myślę tyle o jedzeniu. Głodu specjalnie nie odczuwam.
Ryż z kurczakiem smakuje mi jak nigdy
Sylwetka z dnia na dzień delikatnie się odsłania.. Obecnie 52kg











Zmieniony przez - Inezz96 w dniu 2017-08-13 11:32:12

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Inezz96
Dopóki nie poczułam tego na własnej skórze cały czas wmawiałam sobie ze jestem niezniszczalnym RAMBO. Ale jestem tylko Inez... niestety.
Żyje w ciągłym


hahah dasz radę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
Wiadomo! :D :D :D
1

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć :)
Jak oceniasz w smaku masło z WPC (fot wyżej.) ?



Zmieniony przez - zuzannkov w dniu 2017-08-13 12:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
zuzannkov
Cześć :)
Jak oceniasz w smaku masło z WPC (fot wyżej.) ?




Zmieniony przez - zuzannkov w dniu 2017-08-13 12:25:38

Uważam że jest dobre. Masło orzechowe z dodatkiem białka. Dużo bardziej gęsta konsystencja od zwykłego masła orzechowego. :)

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
Zostało 4 tygodnie do startu :)
Jestem cały czas na rotacji i tak już na pewno zostanie - kardio cały czas 2x45' (jedna sesja od rana na czczo, druga wieczorem po ostatnim posiłku z węglami).
Ostatnio miałam kiepski czas. Zwątpienie, brak siły, brak motywacji do tego przeziębienie, jelitówka.. Ale robię cały czas swoje.
Na dzień dzisiejszy czuje się już trochę lepiej.
Obecna waga to 51,5kg czyli delikatnie coś tam zatrybiło i idzie w dobrym kierunki. Talia delikatnie się już odsłania, więc jestem na dobrej drodze.
Zostały 4 tyg. Teraz mam zamiar docisnąć jeszcze bardziej. W okolicy połowy tygodnia mam konsultacje z Trenerem i czekam na info co i jak dalej.

Od ponad 2 tyg moja dieta składa się z 7 produktów.
Kurczak
Jaja
Płatki owsiane
Ryz jaśminowy
Warzywa
Jabłko
Migdały
+białko w prochu (po treningu)
Do tego od dzisiaj systematycznie herbata z pokrzywy.
Nic nie zmieniam, nic nie kombinuje. Chce mieć wszystko dopięte na 100%. :)
Mam mało czasu na odpoczynek.. Doba jest zdecydowanie zbyt krótka :(






Zmieniony przez - Inezz96 w dniu 2017-09-03 15:31:09
2

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
poprosimy o więcej wpisów , mimo ograniczeń dobowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Tak jest, więcej wpisów proszę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
Poniedziałek - czyli nowy tydzień rozpoczynam porannym treningiem pleców + 45' aerobów na schodach (wszystko na czczo - ponieważ trening był robiony przed pracą ok godziny 6:00).
Kilka dni pod rząd w pracy po 11h da mi zapewne ładnie popalić. Mam tu na myśli wczesne wstawanie, trening na czczo + 2 sesje aerobów. Ale w środę siedząc cały dzień nad pracą dyplomową, mam nadzieje ze trochę odpoczne. W czwartek znowu praca, a w piątek uderzamy już do Warszawy! Targi <3

Waga dziś po treningu: 51,3kg Czyli cały czas delikatnie schodzi. Pod koniec tygodnia wrzucę pomiary sylwetki i jakąś fotkę "formy"
Dzisiaj dzień wysoki... czyli nawet się "najem" :P
175g produktu węglowodanowego :) Zapewne tylko do środy
Później najprawdopodobniej będą jakieś zmiany, ale to już na bieżąco
Samopoczucie dzisiaj całkiem ok. Dużo na głowie, więc nie myśle aż tyle o jedzeniu.
Zaczyna robić się chłodno - bluza, herbata i w miarę możliwości ciepłe grube pluszowe skarpety :)








2

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Wiecej