sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 163cm

Wysłana -
Dziękuję!
Wysłana -
Takie duże problemy przez sam jęczmień na oku? Kurcze to nieciekawie. Też miałem kiedyś jęczmień i wiem jakie to gówno jest upierdliwe, ale na szczęście nic poważniejszego się nie działo. Również życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
Wysłana -
Dziekuje :) mam nadzieję że najpóźniej we wtorek mnie wypisza.
Wysłana -
Obiad prawie jak na redukcji. :P
Kolejny dzień w szpitalu. Czuję się całkiem dobrze, opuchlizna z oka już ładnie schodzi. Pojawił się nowy jeczmien, ale jest mało widoczny. Mam nadzieję że antybiotyki go zniszczą. Dzisiaj rano ktg glowy z kontrastem -wyniki są ok.
Mocne odbicie wody... od poniedziałku +5kg na wadze. Zaczynam się martwić, ale mam nadzieję że po wyjściu ze szpitala i powrocie do normalnego funkcjonowania wszystko się rozejdzie. Caly czas trzymam ok 2000kcal. Na sniadanie dowieziony omlet z truskawkami, teraz dorsz, ziemniaki i groszek.
Byle przeżyć weekend.

Wysłana -
Wczoraj wróciłam do domu. Po tygodniu leżakowania w szpitalnym łóżku wracam do żywych :)
Jestem jakieś 2 tyg w plecy, ale wychodzę z założenia "co Cię nie zabije to Cię wzmocni".
Jutro przewidziana konsultacja z Trenerem.
Z okiem wszystko wraca do normy. Jeszcze przez tydzień jestem na antybiotyku. Pozytywnie nastawiona do działania... musze sporo nadrobić.
Obecnie ważę 56kg... W pasie przybyło ok 7cm :O
Dieta cały czas planowo. Wczoraj pierwsze kardio ---- > 45' biegu.
Dzisiaj jestem już po treningu nóg i 30' aerobów.

Na śniadanie mój ulubiony zestaw poza omletami. :) Płatki z izolatem od sfd (smak: masło orzechowe <3) + 150g truskawek, 20g masła orzechowego + jajo sadzone.
Po treningu: 50g ryżu jaśminowego + 30g izolatu o smaku białej czekolady + 200g truskawek

Zmieniony przez - Inezz96 w dniu 2017-06-20 12:42:40
Wysłana -
Widziałem na insta że wszystko wróciło na swoje tory. Bardzo dobrze, ale tydzień wyjęty.
Wysłana -
niektórych sytuacji się nie przewidzi, oby ich było jak najmniej - zdrówka
a skok wagi / wody ,zapewne za moment zostanie zniwelowany
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź