SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Iness - Dziennik Treningowy

Wysłana -
Cześć.

Wybrałam ten dział jako najlepsze miejsce dla mnie do założenia dziennika, choć nie ćwiczę w typowo crossfitowy sposób. Trenuję kickboxing + do tego dołączam bieganie. Czasem, w zależności od intensywności treningów w danym tygodniu, dodaję również elementy siłowe (głównie kalistenika). Póki co nie chodzę na siłownię, ćwiczę tyle co w domu i w klubie.

Sport uprawiam głównie dla zabawy i własnej satysfakcji oraz podnoszenia sprawności fizycznej. Obecnie przygotowuję się do dwóch biegów, które odbędą się wiosną tego roku, ale na razie nie będę więcej zdradzać, zobaczymy jak przygotowania pójdą i czy drużyna się nie posypie

Trochę informacji o mnie:
wiek - 21
wzrost - 155cm
waga - 59,4kg

Trenuję coś praktycznie od zawsze, gry zespołowe, bieganie, pływanie, siłownia i inne sporty z dużymi niestety przerwami na różne kontuzje. Obecnie skupiam się na sztukach walki i biegach długodystansowych.

Chyba wszystko, co miałam do powiedzenia na wstępie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Powodzenia =)
Wysłana -
Dzialaj :)
Wysłana -
Na pewno będę zaglądał i dopingował.
Wysłana -
Dzisiaj luźne wybieganie 7km, pierwsze po małym urazie, pod wiatr + lało, czyli ogółem przyjemnie.

Wysłana -
powodzenia:)
Wysłana -
Dziś przed południem poćwiczyłam drążek (moja pięta achillesowa zdecydowanie) + stabilizację.

Podciąganie nachwytem 1-1-1
Opuszczanie nachwytem 2-7-5-5-7
Stabilizacja wg poniższego filmiku 30s każdego ćwiczenia:

Wieczorem kickboxing 1,5h.
Wysłana -
Będę śledził.

A jak tam Twoja dieta ?
Wysłana -
Nie prowadzę żadnego ścisłego reżimu odżywiania, żadne paleo, IF itd. Nie liczę kalorii, btw, bo mi to niepotrzebne na tę chwilę. W większości jem zdrowe produkty i staram się wyrobić w 300zł/msc z jedzeniem, także na drogi syf mi i tak nie starcza
Wysłana -
300zł/msc to wychodzi 10zł na dzień. Da się za to przeżyć?:) (zaraz wyjdę na rozrzutnego:P)

Również będę zaglądał. Powodzenia
Wysłana -
Nieważne czy się da. Czasem po prostu trzeba

Dzisiaj trening wytrzymałościowo-techniczny kickboxingu - 1,5h.
Strona 1 z 23
Dodaj odpowiedź