SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iness - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Cześć.

Wybrałam ten dział jako najlepsze miejsce dla mnie do założenia dziennika, choć nie ćwiczę w typowo crossfitowy sposób. Trenuję kickboxing + do tego dołączam bieganie. Czasem, w zależności od intensywności treningów w danym tygodniu, dodaję również elementy siłowe (głównie kalistenika). Póki co nie chodzę na siłownię, ćwiczę tyle co w domu i w klubie.

Sport uprawiam głównie dla zabawy i własnej satysfakcji oraz podnoszenia sprawności fizycznej. Obecnie przygotowuję się do dwóch biegów, które odbędą się wiosną tego roku, ale na razie nie będę więcej zdradzać, zobaczymy jak przygotowania pójdą i czy drużyna się nie posypie

Trochę informacji o mnie:
wiek - 21
wzrost - 155cm
waga - 59,4kg

Trenuję coś praktycznie od zawsze, gry zespołowe, bieganie, pływanie, siłownia i inne sporty z dużymi niestety przerwami na różne kontuzje. Obecnie skupiam się na sztukach walki i biegach długodystansowych.

Chyba wszystko, co miałam do powiedzenia na wstępie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Iness
4 lata temu 50kg to był mój max. Teraz nie wiem ile by poszło, bo nie przepadam za tym ciczeniem i go nie robię, ale na świeżo 55-57kg obstawiam. Teraz byłam dojechana po ring dipach i thrusterach. W listopadzie/grudniu we floor pressie pamiętam że zanotowałam 50kgx2.


To szacun :)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Na pewno będę zaglądał i dopingował.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Dzisiaj luźne wybieganie 7km, pierwsze po małym urazie, pod wiatr + lało, czyli ogółem przyjemnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
powodzenia:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Dziś przed południem poćwiczyłam drążek (moja pięta achillesowa zdecydowanie) + stabilizację.

Podciąganie nachwytem 1-1-1
Opuszczanie nachwytem 2-7-5-5-7
Stabilizacja wg poniższego filmiku 30s każdego ćwiczenia:




Wieczorem kickboxing 1,5h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Będę śledził.

A jak tam Twoja dieta ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Nie prowadzę żadnego ścisłego reżimu odżywiania, żadne paleo, IF itd. Nie liczę kalorii, btw, bo mi to niepotrzebne na tę chwilę. W większości jem zdrowe produkty i staram się wyrobić w 300zł/msc z jedzeniem, także na drogi syf mi i tak nie starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
300zł/msc to wychodzi 10zł na dzień. Da się za to przeżyć?:) (zaraz wyjdę na rozrzutnego:P)

Również będę zaglądał. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Nieważne czy się da. Czasem po prostu trzeba


Dzisiaj trening wytrzymałościowo-techniczny kickboxingu - 1,5h.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własne pole do Crossfitu

Następny temat

KONKURS- Zgarnij suple treca !

WHEY premium