SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Impotencja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
leczenie91
Co zrobic gdy zanikaja meskie odruchy pozadanie libido wzwod zoobojetnienie na plec przeciwna brak zainteresowania sexem zanik sexualnosci trudnosci podczas sexu brak przyjemnosci do mometu samego dojscia byla kuracja bez odbloku ponad 2l temu wyniki w normie wszystkie



W pierwszej kolejności bada się somatyczne podłoże zaburzeń libido, więc jeśli endokrynolog + urolog wykluczy stany chorobowe które należy leczyć pozostaje Tobie zainteresować się psychosomatycznym/psychogennym podłożem swojego problemu - tutaj już psychiatra i dalej seksuolog (lekarz!).

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ludzie, dymanie to nie wszystko, że trzeba od razu o linie pisać.
Nic innego Cię nie cieszy? Daj spokój.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kolego, robienie sobie beki z dosyć wrażliwego dla faceta problemu jest co najmniej mało profesjonalne. Jeśli chłop potrzebuje pomocy a Ty masz coś ciekawego do napisania to napisz żeby go trochę wzmocnić / lub uzpełnić wiedze, jeśli jednak chcesz zamieszczać takie treści j/w to daruj to sobie niczego nie wnoszą, wręcz przeciwnie
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 113 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6490
znajdz dobra specjalistke od GFE (sprawdz w google co to) i odwiedz ja. jak nie pomoze to idziesz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Przy stosowaniu saa często problem leży w psychice bo jak wiadomo po cyklu to już nie jest to co na nim. Potężny wpływ na libido ma też ogólna sytuacja życiowa, z własnego doświadczenia wiem, że depresja potrafi zrobić ze zdrowego faceta osobę aseksualną. Z tego co napisałaś z tą liną wnioskować można że coś jednak dzieje się w głowie, tym bardziej doradzanie przez internet nie jest tutaj wskazane tak jak już pisali udać się do seksuologa, psychologa i mówić wszystko jak na spowiedzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Dziękuję za odzew i dobre slowo :) gfc fajna propozycja ale mam z kim sie bzylac domyslam sie ze wiele bylo osob co po odstawieniu saa bylo zdziwieni niskim libido niestety tu nie o psychike chodzi zauwazylem ze nasienie jest wodniste malo plemnikow nie bylo odbloku mimo ze hormony sa w normach pewnie byly wieksze wczesniej czy leczenie gonadotropinami nie bylo by strzalem w 10 ? Czy znacie moze jakies profesjonalne miejsce gdzie leczy sie nieplodnosc i takie zaburzenia w warszawie najlepiej na nfz ale i tak wydam wszystko co mam zb sie poskladac z tej wyniszczajacej moja psychike choroby mimo ze jestem sam na tym swiecie oprocZ "partnerki" to sam jestem tez w tym jedynie wy tutaj ... szukalem sposobow w aakg tribulusach daa bromo 6 z l-dopa ale nie przynosi to jakis oczekiwanych rezultatow co myslicie o gonadotropinach? Pamiętam jak to bylo dawniej napewno szybciej mi sie produkowalo wyczytalem im wieksza produkcja nasienia tym wieksze libido . Musi byc jakis sposob moze to byc a raczej będzie dluga i ciezka droga ale żeby tylko sie udalo .fartem i nie zaniedbajcie tego tak jak ja to zrobilem a nie mialem jakiegos strasznego cyklu 200 mietka 12 strzalow deki i to wystarczylo a zmiany we mnie odczulem po roku czasu ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup se proviron dobry wal 2 tab libido wruci potem zejdź delikatnie na 1:0/potem 1 2ed biedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deca niszczy libido i pewnie deca leciała u ciebie do końca. I równo z teściem skończyłeś. I pewnie już na końcu cyklu libido było słabe a tak się nie robi po zejściu z deki leci się dalej na teściu asz wszystko będzie dobrze dopiero się zlazi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Tak libido troche spadlo ale maszyneria byla w super stanie potem zaczęło sie z nim sypac .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zmniejszyć sajdy przy clenbuterolu? Drżenie rąk, otępienie itd

Następny temat

Pierwszy Cykl

WHEY premium