SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ilosc treningów w ciagu tygodnia

Wysłana -
Witam
Mam 17 lat (rocznikowo 18)
Trenuje juz ponad rok i chiałbym sie zapytać czy ćwiczenia 5 razy w tyg pozwoli mi zbudować wiecej masy miesniowej niż trening 3 razy w tyg oczywiscie trzymam diete
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie koniecznie zbudujesz lepszą sylwetkę. Objętość treningowa raczej będzie podobna.
Wysłana -
Nie.
Wysłana -
Więcej nie zawsze znaczy lepiej
Wysłana -
Generalnie im większa ilość treningów tym lepiej, ale na odpowiednim poziomie zaawansowania i z odpowiednią regeneracją.
Jednak trzeba przyjąć zasadę na początku minimum wysiłku maksimum zysku.
Wysłana -
Ja tam zatrzymałem sie na 4 dniach i to jest dla mnie optymalne.
Wysłana -
To jest sekret właśnie znaleźć dla siebie to optimum. Ja super się czułem na 5 dniach treningowych, a nawet na treningu 2 razy dziennie. Jednak przy obecnym trybie życia 3-4 to maks
Wysłana -
2x dziennie sam bym chętnie spróbował, ale jakoś nie widzi mi się tyle razy chodzić na siłkę, pakować sie, brać później prysznic
Wysłana -
ronie220
2x dziennie sam bym chętnie spróbował, ale jakoś nie widzi mi się tyle razy chodzić na siłkę, pakować sie, brać później prysznic

Dla mnie była kosa takie sesje 40 minutowe i 4-5 razy w tygodniu. Miałem akurat podział rano wielostawowce i ciężkie akcesoria popołudniu izolacja i pompka.

Super ale faktycznie logistycznie problematyczne i trzeba mieć czasu full. Dziś to abstrakcja
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź