SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość wody podczas treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2187
lle wody powinno się pić podczas ćwiczenia? Jak często?

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.
Żyj aby kochać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
A to prwda bez wody to i wielbłąd zdechnie! Dzięki niej organizm się oczyszcza,wydala zbędne i toksyczne substancje oraz nadmiar witamin,i minerałów nie wykorzystanych przez nasz organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Szklanka wody co 20minut podczas treningu.

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Ja piję zimą 3 litry podczas treningu i zaraz po a latem jakieś 2 litry.

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ja pije 1,5 l podczas treningu, popijam malymi lyczkami po kazdej serii, grunt zebys sie nie nabombal raz a dobrze bo Ci sie bedzie paskudnie cwiczyc z pelnym brzuchem

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
lukas3339 dobrze prawisz. Należy pić nie dużo na raz bo wtedy będziesz miał np podczas wyciskania niemiły efekt "bulgotania" w brzuchu.

A ile wypić to jest pewnie też zależne od tego ile wypacamy (różnie reagują organizmy na trening) Zależne od masy ciałą i budowy fizycznej.



KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Ja piję 0,75l wody w czasie treningu(małymi gulami co serie). Ale coś ostatnio nie wystarcza mi to i trzeba będzie chyba zacząć nosić butle 1,5l.

A ostatnio na siłce roz***ał mnie jeden gość, który przyniósł sobie baniaczek 5l na trening! Ten to ma spust.

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
i co nie gadaj że to wypił ???

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sobie przynosze 1,5 litra, a czasami wiecej, zalezy czy jest cieplo czy zimno, oraz jak intensywny trening, ale wiadomo, ze pic malymi lykami co np. serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 23 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16145
pij taka ilosc jaka dyktuje Tobie organizm. W moim przypadku jest to 1,5 do 2 litrow podczas treningu. Mam kumpla co wypija ledwo pol litra?!!?!! Dla mnie to dziwne, a On twierdzie ze poprostu nie chce mu sie pic

j.

_____________________________________________
*Siemanko, codziennie wsuwam owsianke na sniadanko*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Szaba,a dlaczego ty pijesz 3 litry zimą,spędzasz ją na Wyspach Kanaryjskich ,czy co?! Przecież zimą organizm potrzebuje mniej wody,bo człowiek mniej się poci,no chyba że ćwiczy się w saunie,hehehehe.A po treningu też pijesz 3? litry,to ty chyba jesteś nieźle uwodniony,chyba nie jesz 50 g kreatyny?! Przeciż to się non stop sika na treningu! A latem piszesz że pijesz mniej,ale dlaczego? zmieniasz miejsce treningu na Biegun Północny?!hehehehee Dla mnie wystarczy 1,5l w trakcie treningu małymi łyczkami,żeby nie wywołać burzy w żołądku,bo wtedy źle się ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
heheh musze sie zgodzic z marczesko, tez dziwie sie czemu mniej w lecie-w okresie gdy sie bardziej pocisz:) Pozdrawiam

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży problem Co przed snem???

Następny temat

ale szok

WHEY premium