SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ilość treningów w tygodniu

Wysłana -
1 pytanie :
Mam 16 lat, trenuje w domu brzuch. Mam pytanie czy trenowanie 4 razy w tygodniu co drugi dzień np. pon, śr, pt, niedz jest dobre???

2 pytanie :
Mój trening trwa 10 min, ale jest intensywny i mam pytanie czy mięśniom wystarczą 2 doby żeby się zregenerować po takim treningu???

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W jakim celu trenujesz brzuch 4 razy w tygodniu? Ćwiczysz coś poza brzuchem? Jakie ćwiczenia stosujesz w swoim planie?
Wysłana -
trenuję brzuch ... trening trwa 10 minut .... ciężko nazwać to treningiem .... jeżeli chcesz zrobić sobie brzuch to musisz ćwiczyć całe ciało .... bez zbudowania mięśni o odpowiedniej diety nawet jak będziesz robił te ćwiczenia na brzuch 7 razy w tygodniu to nie zbudujesz 6-cio paka .... co do mięśni brzucha najszybciej się regenerują więc można ćwiczyć je codziennie tylko pytanie .... jaki sens skoro nie ćwiczysz innych partii ???
Wysłana -
Zacznij trenować całe ciało wtedy będzie można powiedzieć że trenujesz, trenowanie jednej parti to tak nie bardzo
Wysłana -
co do treningu co drugi dzien, kwestia jak wygladaja te treningi
mozna tak trenowac, jednak ich objetosc powinna byc dopasowana do mozliwosci

lepiej skupic sie na planie calosciowym, zaangazowac wiecej grup miesniowych, aby sylwetka byla kompletna
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź