SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile zatrzykow Winstrolu tygodniowo???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc.
Mam pytanie: Ile walic wina tygodniowo przy wadze 75 kg i wzroscie 170. Czytalem archiwum i tam wszyscy mowia o 100mg tyodniowo. Czy to nie jest dla mnie za duzo zwazywszy na to ze to moja pierwsza kuracja.
Dzieki za madre odpowiedzi.
pozdrawiam

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Winstrol
Dostępność: dobra
Podrabiany: średnio
Dla kobiet: może być
Dla początkujących: może być
Dawkowanie: 50-100 mg dziennie lub co drugi dzień – mężczyźni, 25 mg co drugi/trzeci dzień – kobiety
Skutki uboczne: małe lub średnie
Zastosowanie: redukcja, rekompozycja, siła
Okres półtrwania: 24 h [15], u koni do 82 h przy dawce 0,55 mg / kg [16]
Typowa długość cyklu: 6-8 tygodni
Aromatyzacja: nie
Sposób podawania: mieszanka na wodzie, przeważnie w stężeniu 50 mg/ml

Typowe skutki uboczne stosowania Winstrolu:

-obniżenie SHBG nawet o 50% przy dawce 0,2 mg/kg m.c. zawodnika [19], niestety efekt jest znacznie słabszy dla wersji iniekcyjnej środka,
-toksyczność dla wątroby, uzależniona od długości cyklu i dawki oraz stosowania innych SAA (szczególnie Metanabolu, Anapolonu),
-potencjalna toksyczność dla nerek, możliwość uszkodzenia kanalików nerkowych,
-możliwe wywołanie żółtaczki cholestatycznej,
-„wysuszenie” stawów, przez brak aromatyzacji, ryzyko kontuzji,
-zmiana profilu lipidowego krwi, wzrost LDL, spadek HDL, ryzyko dla serca i układu krążenia,
-zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
-zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach, zablokowanie osi HPTA, wpływ na LH i FSH,
-zwiększenie wagi ciała,
-bezpłodność czasowa lub trwała,
-trądzik, tłusta cera,
-wypadanie włosów, łysienie."

Więcej -> doping.pl
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć, w jakim okresie i ile stracić - zdrowia i zdobytej szybko masy, nie zawsze mięśniowej. Jeśli mowa o Winstrolu w zastrzykach czyli Depot (bo tylko taki chodzi ostatnio po rynku), to dawką rozsądną na pierwszy cykl jest 50 do 100 mg tygodniowo. Jest to ilość, po której ktoś o nie najgorszej genetyce i właściwym odżywianiu i treningu zyska w przeciągu 6-tygodniowego cyklu około 2 do 7 kg masy mięśniowej dobrej jakości. Dawki lecznicze dla przedłużonej w działaniu formy stanozololu wynoszą w przybliżeniu 1 - 1,5 mg na kilogram masy ciała, na miesiąc. Podanie więc takiej dawki w okresie tygodnia (czyli 4 razy więcej niż zalecana dawka) jest wystarczającą ilością dającą przy tym satysfakcjonujące efekty przy minimalnych bądź ograniczonych efektach ubocznych. Dawkowanie natomiast Winstrolu Depot w dawce 50 mg co drugi dzień - jak to zalecają pseudointelektualne pisemka kulturystyczne i undergroundowi guru - raz, że mija się z sensem z farmakologicznego punktu widzenia, dwa że będzie powodować niebezpieczne efekty uboczne. Takie dawki (czyli 50 mg co drugi dzień) mogą stosować wyczynowcy (lekko zdesperowani), którzy potrzebują w szybkim czasie uzyskać wysokiej jakści masę mięśniową przed zawodami i nie mogą sobie pozwolić na dodatkowy okres czyszczenia definicji mięśniowej z tłuszczu i wody.

Pozdrawiam

Ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co mi wiadomo, działanie winstrolu znacznie słabnie po 48h, więc jak to się ma do brania raz w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
acid raz w tygodniu nie ma sensu.
Matys dwa strzaly w tygodniu moga byc.
Ed nie bardzo rozumiem Twojej koncowej wypowiedzi:
"Takie dawki (czyli 50 mg co drugi dzień) mogą stosować wyczynowcy (lekko zdesperowani), którzy potrzebują w szybkim czasie uzyskać wysokiej jakści masę mięśniową przed zawodami i nie mogą sobie pozwolić na dodatkowy okres czyszczenia definicji mięśniowej z tłuszczu i wody."
Ja nie jestem zdesperowany a bede mial cykl z winkiem co drugi dzien. A dlaczego? A no dlatego ze wole brac 150mg winka w tygodniu, niz 150mg metki w tygodniu. Reszte dopowiedz sobie sam.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Primo - bzdurą jest jakoby efektywne działanie Wistrolu Depot obniżało się po 48 godzinach. To nie tabletki tylko przedłużona wersja stanzololu. A co do pytania metrowca - "zdesperowani" oznacza zawodnika, który w okresie pozastartowym nie zdołał zrobić odpowiedniej masy by przed samymi zawodami zrobić samą definicję. I taki właśnie zawodnik zastosuje silny anabolik (w tym przypadku stanozolol) o niskim komponencie androgenicznośći by wyeliminować edemę czy otłuszczanie (czego przecież mu nie potrzeba na zawodach) a szybko zdobyć masę i rzeżbę. I wówczas pod sobie nadmiernie wysokie dawki stanozololu, co nie zawsze zresztą przynosi pożądane efekty, czesto natomiast poważne konsekwencje zdrowotne i dziury w portfelu. A rzecz w tym, że efektywne dawki stanozololu w wersji depot są dużo nizsze a przez to zdrowsze i tańsze, do osiągnięcia oczekiwanych efektów. I tylko to miałem na myśli. Nie chodziło mi o to by kogoś urazić, a jedynie wykazać irracjonalność przedawkowywania stanozololu - a takowym będzie podawanie 50 mg co drugi bądź trzeci dzień Winstrolu Depot. Przy jego bowiem wysokiej efektywności anabolicznej i dużej przyswajalności podawanie dawek a właściwie megadawek mija się z celem.

Pozdrawiam

Ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
ok., rozumiem, nie mam wcale do Ciebie urazy.

Pozdrawiam
metrowiec
1

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spox, a jakie są skutki uboczne przedawkowania winstrolu (ogólnie, te najważniejsze)? nie słyszałem nigdy o takich - każdy mówi, że to "bezpieczny" środek, ale nie bardzo w to wierze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Jeszcze tylko przytocze maly artkulik o winstrolu z jednej ze stron internetowych:
Jest on lubianym sterydem w wielu dyscyplinach sportu, był np. używany przez Bena Johnsona.
Jest dobrym sterydem pod warunkiem, że odpowiednio go stosujemy. Jest to Także ważne, gdyż zastrzyki sa bardziej efektywne niż tabletki. Substancja nie jest rozpuszczana w oleju tylko w wodzie. Dlatego musi być używany przez krótszy okres niż inne sterydy. Przez to, że rozpuszczany jest w wodzie, musi być częściej zażywany, niemal codziennie.
Dobre rezultaty można osiągnąć po 50 mg/dzień. Jest on dobry przed zawodami, Wraz z niskokaloryczną diet^ (jest bogaty w proteiny) daje wysoką jakość mięśni. Zwykle nie jest używany podczas diety jako jedyny. Często jest kombinowany z PARABOLANEM. Inną kombinacją jest 50 mg WINSTROLU DEPOT nadzień i FINA-JECTU 30 mg/dzień. Często FINAJECT jest zastępowany PARABOLANEM. W zależności od predyspozycji każdego zażywającego, atleci używają 50 mg WINSTROLU DEPOT każdego pierwszego, drugiego dnia i PARABOLANU 76 mg/l,5 ml każdego pierwszego dnia. W.-D. może być kombinowany z MASTERONEM, EQUIPOISE, HALOTESTINEM, OXANDROLONE, TESTOSTERONEM PROPIONATE, PRIMOBOLANEM i HCG.
Retencja wody i spadek wagi mięśni muskuł jest rzadki, może być zauważany jedynie po zaprzestaniu zażywania. Atleci, którym zależy na budowie masy i siły, często stosują WINSTROL DEPOT z DIANABOLEM, ANADROLEM 50, TESTOSTERONEM i DECA-DURABOLINEM (100 mg ANADROLU 50/dzień, 50 mg WINSTROLU DEPOT/dzień, 400 mg DECA-DURABOLINU/tydzień).
Starsi atleci i sterydowi nowicjusze mogą osiągnąć dobre efekty po WINSTRO-LU DEPOT z DECA-DURABOLINEM lub WINSTROL DEPOT z PRIMOBOLANEM DEPOT. Kiedy będą go brali w odpowiednich dawkach, efekty uboczne nie wystąpią. Problemy u kobiet mogą wystąpić, gdy biorą 50 mg 2 razy w tygodniu.
Efekty uboczne: niski głos, męskie symptomy. Efekty u kobiet i u mężczyzn: bóle głowy, zmiany poziomu HDL i LDL, skurcze i w rzadkich przypadkach podwyższone ciśnienie krwi.
Od kiedy jest rozpuszczany w wodzie, jest bardziej bolesny.
Jest bardzo dużo podróbek. Oryginalny specyfik można rozpoznać, że substancja jest oddzielona od wody. Kolor podróbki jest mleczny, biały. Nie kupuj ampułki, która zawiera więcej niż 1 ml substancji.
Oryginalny hiszpański WINSTROL ma brązowy wydruk na ampułce. Cena 50 mg-owego WINSTROLU DEPOT waha się pomiędzy 10 a 15 USD na "czarnym rynku".
Mam nadzieje ze temat bedzie wyczerpany.



Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat raczej nie jest wyczerpany, bo do tej pory nie jestem pewien kto ma racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Napisalem nowy artykul pt. "cos na temat winstrolu", przeczytaj.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam farmakologiczne dane statystyczne co do efektywności występowania side effectów po Winstrolu Depot. Tyle że są to dane zestawione w exelu a nie mam ostatni czasu by to przepisać na forum. W wolnej chwili to zrobię. Powiem tylko, że w dawkach leczniczych i sporo większych od nich jest to preparat "bezpieczny".

Pozdrawiam

Ed
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anavar a wątroba?

Następny temat

Coś na temat WINSTROLU

WHEY premium