SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile wam poszło?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie mieliście przyrosty po metce (chodzi mi o siłe i mase)?
A ile wam spadło?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
po metce nigdy 100% zyskanej masy nie jest czystym miesniem, gdyby tak bylo to ludzie daliby sobie spokoj z np. deka i rzucali sie na mete, bo tansza itp...

procentowy stosunek to cecha indywidualna, ja nie powiem ci ile u mnie bo nie bralem samej mety wiec nie moge tego okreslic

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
bralem mete 2 razy i zawsze ja z czyms laczylem, wiec nie wiem ile moglaby zdzialac sama... mam kolege ktory po pierwszym cyklu samej metki dzieki 100 tabletkom zlapal ok. 3-4cm w lapie... o innych wynikach tez mowil ale nie pamietam bo bylo to jakis czas temu... ale pamietaj Lukii ze to jak na kogo oddzialuja SAA to baardzo indywidualna sprawa wiec na twoim miejscu nie opieralbym sie na tym co tu powiedzialem o wynikach kolegi

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g4bb3r

Twój kumpel załapał 3-4 cm łapie. To całkiem nieźle!
A ile z tego mu spadło?

A ty z czym to łączyłeś metke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
ten kumpel to typowy sezonowiec w jakis czas po cyklu przestal w ogole cwiczyc i wszystko mu spadlo, pozniej znow cykl wiec znow pocwiczyl i znow przestal... szczerze mowiac smiesza mnie tacy ludzie...

ja pierwszy raz setke polaczylem z omnadrenem (10 zastrz.) drugi raz rownierz setke z testanatem 10% (20 zastrz.)... z oma poszlo 10kg w masie z testanatem 12kg... w obu przypadkach spadki ok 3 kg... na oblokowanie wzialem Tribulus Terrestris w dawkach 2500-3000mg/dzien

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to już nikt nie chce się pochwałić ile mu poszło w pierwszym cylku metki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g4bb3r masz SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Tzn. pierwszego dokładnie nie pamiętam, było to 20 tabsów (1 dziennie i byłem dość zadowolony. Pamiętam, ze jak zjadłem 40 (2 dziennie) to poszło mi ok. 7kg a po 80 (3 dziennie) 9kg i to niezłej jakości. Ale wszystko zależy od osoby i od odżywiania.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Mi po polskiej poszlo (100tbs.) sila jakies 10-15lawa a w masie jakies 9-10kg bylem strasznie zadowolony spadek niewielki , bez zadnych odblokow.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
po metanabolu jest drastyczny wzrost wagi ale lepiej zakup sobie polski bo jest bardziej wiarygodny (a z masą to zalezy od genetyki ale po 200 mysle ze bedziesz zadowolony)

DZIEKI Z WSZYSTKO

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
na pierwszy cykl 200?! setka SPOKOJNIE wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nawet spoko macie te efekty! :)
Cyba sobie kupie!
Ale te wszystkie kilogramy co piszecie, to czyste mięśnie czy także tłuszcz? Jaki jest mniej więcej procentowy stosunek mięśni do tłuszczu?

Po metce szłyszałem, że nabiera się wody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B12 czy dobrze biorę??

Następny temat

jakie sterydy brać, żeby....

WHEY premium