SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile węgla po treningu na rzeźbę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
jw.
jaka jest "bezpieczna" ilość węglowodanów( które czerpię z bananów) w treningu na rzeźbę?
tak żeby nie za dużo ani za mało...
np.ile tych bananesów na 10kg. ciała...czy jak to obiczać?

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Daj na FTP'a


Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
banany na rzeźbie wyrzuć.jedz tylko węgiel złożony.100gr dziennie będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim skrmnym zdaniem zalezy to od przemiany materii. Jesli masz ochote wazyc sie co tydzien i obserwowac zmiany wagi to mozesz dostosowac sobie taka diete, ktorej nie ulozy ci najlepszy ekspert.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
no dobra a co z regeneracją po treningu? przecież ww. proste muszą być dostarczone do 30 min. po treningu bo jak nie to osiągniemy...ale stan kataboliczny!!!
Nie o to przecież chodzi.

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem ile wazysz i jakas masz diete, ale 100 gram weglowodanow dziennie to jest malo/bardzo malo. To jest ledwie 400 kcal.
IMO to najlepsza metoda na to, zeby organizm, gdy zacznie mu brakowac glukozy, wyrownal jej niedobor trawiac bialka zawarte w pozywieniu, a gdy tych zabraknie bialka wlasnych miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyczytałem wczoraj w necie na zagranicznych stronkach,że nie powinno się spożywać mniej węgla niż 100gr dziennie.przy rzeźbie powinno się spożywać około 2-2,5gr węgla na 1 kg ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak ja waze na rowny rachunek 80kg to mpowinienem spozyc 160g ww czyli 640kcal... to IMO troche malo bo ww maja zaspokajac zdaje sie okolo 60% zapotrzebowania na energie. Czyli cale zapotrzebowanie byloby w okolicach 1000kcal i z tego co wiem to jest bardzo dobra dieta dla odchudzajacych sie kobiet ale chyba nie kulturystow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doctor a tak w ogole to gdzies czytalem, ze zapas glikogenu w miesniach czlowieka to okolo 1600kcal a tyle chyba nie spalasz w ciagu treningu. Z drugiej strony po treningu przez dlugi czas (pare godzin) metabolizm bardzo przyspiesza i wiele rzeczy mozna jesc "bezkarnie". Ja robie tak, ze natychmiast po treningu staram sie zjesc niewiele (1 banan) ale po przyjsciu do domu zaraz jem wlasciwy posilek potreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla osoby wazacej 80 kg (zakladam wzrost ok 180 cm, wiek 20-30 lat) BMR wynosi (czyli dzienna ilosc kalorii potrzeba do zaspokojenia podstawowych potrzeb energetycznych organizmu) czyli jakbys caly dzien lezal i nie wykonywal zadnego ruchu wynosi
okolo 1800 cal, tj. 55% ww = ok 250 gr, 15% bialka = 70 gr, 30% tluszczy = ok 60 gr.
Przy normalnym trybie zycia zapotrzebowanie dla Ciebie wynosi ok 2200-2400 cal (procenty odpowiednio sobie mozesz policzyc).
Ja z kolei jem w dziennie ok 2200-2400 calorii, zazwyczaj potruchtam 20-30 minut na rowerku, 2 razy w tygodniu silka (trening ogolny). Z tym ze ja jem 10-15% tluszczu, 55% weglowodanow, 30% bialka.
Gdy jadlem ok 2100 dziennie i rano pojezdzilem 40 minut na rowerze to tluszczyk spadal ze hej, na brzuchu zrobil mi sie zarys kaloryferka.
Jedza ok 2400 dziennie i chodzac 2 razy w tygodniu na silke ladnie przytylem ok kilograma w ciagu miesiace. Mam 21 lat, wzrost 184, waga akutalna 74 kg. Wydruki jadlospisow i codziennej diety na udostepnie na zyczenie (mam to w formacie arkusza kakulacyjnego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
nalesnik - chętnie bym obejrzał Twój jadłospis. Z góry dzięki: [email protected]

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Ja też poproszę o twój jadłospis [email protected].
Z góry dzięki.

WitF1

WitF1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeszcze o ryzu

Następny temat

Weglowodany, a bialko...

WHEY premium