SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile się tego bierze SMP=>SOGI<=

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to mój pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni post. Chciałem z kumplem kupić SMP tylko nie wiem ile. Więc ci co brali prosiłbym o napisanie jak i ile tego brać oraz jakie były u Was efekty po SMP. Z góry dzięki. Oczywiście daje SOGI.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Polecam branie bezposrednio po treningu mieszanki węgli i białka. Mi bardzo dobrze to służy.

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
Sposób użycia
Dni treningowe:
1 porcja ok. 80 g (5 czubatych łyżek stołowych) + 250 ml mleka 2 godziny przed treningiem.
1 porcja ok. 80 g (5 czubatych łyżek stołowych) + 250 ml mleka do 0,5 godziny po treningu.
2-4 porcji ok. 60 g (4 czubate łyżki stolowe) pomiędzy posiłkami.
Dni nietreningowe:
3-6 porcji około 60 g (4 czubate łyżki stołowe) rozpuścić w 250 ml mleka.

....:::Members Of Mayday:::....

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
ja polaczylem to z aminokwasami to sila mi poszla o wiele noi waga tez troszku polecam b.dobry gainerek

....:::Members Of Mayday:::....

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7608
Bardzo dobry gainer.
Bierze się go min.200g dziennie w kilku porcjach.
jedna porcja to 60-80g.
Bierz najlepiej do sniadania 60g , do drugiego sniadania 60g , 80g po treningu i jeszcze 1 lub dwie porcje do posiłków.


POZDRAWIAM

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widzę to tak mniej więcej 200 gram dziennie czyli 3kg idą w 15 dni to na jedną osobę wypada 7 dni trochę mało jak za tą kasę. Napiszcie mi inne odżywki mam a spółkę z kumplem 200 zł coś na masę i na przysrost i też napiszcie jak to się je i wasze osiągnięcia.Oczywiście sogi już wystawiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Nie przesadzajcie z tymi dawkami. Bierz 2-4 razy dziennie po 50 gr. na porcje. Po treningu większa do 60-70gr. 150 gr dziennie przy dobrze zbilansowaniej diecie wystraczy w zupełności.

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
albo kupcie sobie bialeczko z ovopola 36zl za kilo bialka i rozpisz sobie diete ile bialka wcinasz z pokarmow i uzupelnij niedor bialeczkiem powinnes jesc 2g bialka na a 1 kilo masy ciala aha jescze pamietaj o weglach tez sa potrzebne stosunek musi wynosic 1:3 lub tez mozna 1:4 pamietaj o tym dlatego gainery maja 20% bialka 70%wegla

....:::Members Of Mayday:::....

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
6kg gainera Nutrend + 1kg ovopol
bardzo dobry i tani zestaw na masse

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
jak Zapaśnik SM+Ovo polecam z osobistych doświadczeń!

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eeee tam:) Ja brałem w styczniu i wystarczyło mi spokojnie na 4 tygodnie. Piłem po 2, 3 koktajle dziennie - kazdy 4 kopiate łyzki. Zdarzały się dni że piłem tylko jeden raz bo np. byłem w pracy. Ale zawsze obowiązkowo po treningu, rano do śniadanko no i po srodku dnia. Jezeli weźmiesz w zbyt krótkich odstępach to Cie może przesrać:)
Ja miałem po tym okresie super rezultaty - koło 6 kg na masie no i do tego siły poszło sporo. Kumple pytali co ładowałem w żyłe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
no wlasnie niemusicie az tyle tego wchlaniac jescze wezcie pod uwage spozywcze artykuliki

....:::Members Of Mayday:::....

...Brak Podpisu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TERMA PRO

Następny temat

Odżywki Po sterydach

WHEY premium