SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile razy ćwiczyć w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
CHciałbym dowiedzieć się ile razy w tygodniu najwydajniej jest ćwiczyć. Jeśli moglibyście mi podać ćwiczenia na poszczegulne partie ciała to byłbym wdzięczny

Z góry dziękuję

Dariusz Jurczak

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idz na silke znajdz se wiekszego ziomka to sie wszystko nauczysz...
a jezeli ci sie nie chce to masz inet i w ****e stron np:
http://www.kulturysta.of.pl/
w dziale trening opis i rysunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Zależy to m.in. od twojego stażu treningowego,więc podaj trochę danych o sobie,wypełnij profil,to będzie nam łatwiej ci pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Ćwiczących na siłowni można podzielić na trzy grupy: początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Zaawansowany jesteś mniejwięcej po roku regularnych ćwiczeń. Musisz najpierw wiedzieć do jakiej grupy zaliczasz się. A przykładowe zestawy ćwiczeń możesz znaleźć nawet na tej stronie, na samym począktu " Trening i regeneracja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Średniozaawansowany jestes juz po ok 1,5-2,5lat powyezj to juz zaawansowany.
Falcone cos za szybko poleciales z tym czasem.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tak ,jak powiedzial Crash-podaj wiecej danych Darek.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Borsuk, polemizowałbym z Tobą. Np. według Weidera do jego programu dla zaawansowanych można przystąpić z roczną praktyką amatorską, albo po okresie przygotowawczym w jego siłowni, który trwa krócej niż rok. Ale co kraj, to obyczaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Ćwicze dopiero od Września 2001. Do nie dawna ćwiczyłem 7 dni w tygodniu bez odpoczynku, z tego co dowiedziałem się to za dużo bo mięśnie nie mają kiedy zregenerować się.

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Dariusz Jurczak

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Moim zdaniem zaawansowanym jest się dopiero po 2-3 latach, i to zależy od tego, jakie się ma jeszcze wiadomości, bo jak się byle jak sztangą macha, żeby tylko machać i żeby rosło, no to nie wiem, czy to taki zaawansowany osobnik

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Jeśli możesz trenować w każdy dzień tygodnia,spróbuj tak:
1)klatka,bicepsy
2)nogi(czworogłowe,dwugłowe,łydki)
3)barki,tricepsy
4)grzbiet
5)wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Dzięki Crash za porade tylko jak ja mam ćwiczyć na nogi barki i grzbiet. Jestem mało obeznany w różnego rodzaju ćwiczeniach. Moglibyście mi podać jak ćwiczyć na te mięśnie.
Mam też mały problem z brzuchem. Chciałbym zmniejszyć o parę centymetrów obwód.

Z góry dzięki za pomoc

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ćwiczysz w siłowni czy w domu(jakim sprzętem dysponujesz)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaptury

Następny temat

problem...

WHEY premium