SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile omki??????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 655
Witam.
Mam pytanie: czy 5 zastrzykow omki mi cos da czy powinno byc wiecej? Jesli tak to czego sie moge po tym spodziewac (oprocz skutkow ubocznych)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3422
Acha zapomnialem o wzroscie i wadze No wiec okolo 183cm i 72kg.Po cyklu Metki przyszlo mi okolo 6kg.Pozdrawiam

Rafal_tch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli oczekujesz jakis sensownych porad w tym dziale, to gdy zadajesz tego typu pytania, podawaj swoja wage, wzrost, wiek, staz treningowy i wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Moim zdaniem omnadren to bardzo mocny srodek. Mnie 5 strzlow napewno by "wystrzlilo mnie w kosmos". Raz kiedys mialem okazje sprobowac 2 zastrzkow. Przytylem w ciagu tyg 8kg ( wody ), ale na plaskiej lawce tez wycisnolem o 20kg wiecej. Ja nie uzywam tak moznego srodka jakim jest omnadren ,zreszta jestem prawdopodobie uczulony na ktorys testasteron w nim wystepujacy .Przygoda skoczyla sie 40 stopniowa goraczka sterydowa i gromkowcem w gardle.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
5 zastrzyków wystarczy
250mg\tydz. ostatni piąty po 2 tygodniach od czwartego.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 655
waze 68 kg, 180 cm wzrostu no i juz troche cwicze. A jesli zaczne biegac to pewnie to wszysko mi spadnie, no nie? A czego mam wiecej jesc bialka czy weglowodanow? Przy takiej wadze jak wezme 5 strzalow to ile moge sie spodziewac przyrostu? bralem juz metan wszystko podskoczylo i sila i masa ale potem spadlo. A co pompuje mniej wody i jest w porownywalnej cenie ( czy w ogole jest cos takiego)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)troche chudy jestes, a omka to dla ciebie za silny srodek.
2)biegać mozna, ale truchtem albo szybki chód, tak zebys mógł normalnie podczas niego mówić, ale zebys sie spocił.
3)oczywiscie ze wiecej białka!!! chyba ze chcesz stac sie grubasem..
4)nie widze sensu brać koksu w twoim przypadku. pewnie chcesz sie napompowac na wakacje. poza tym robisz na odwrót - mase robi sie jesien/zima a nie w sezonie letnim. przy twojej wadze/wzrost mozesz spokojnie w pół roku zrobić 5-10kg na sucho.
5)ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piszesz ze troche cwiczysz ? tzn ile ? jesli nie masz jeszcze uksztaltowanych i wycwiczonych miesni to po omie
wiekszosc ci spadnie, fakt oma jest rewelacyjna jesli sie juz sporo cwiczy.mozna nabrac naprawde duzo masy na niej(a brałem 500mg tyg).
1 tygodniow wystarczy jesli nie brałes nigdy koxu. bez zadnych tam zakonczen , normalnie raz w tyg, przez 5 tyg,





Zmieniony przez - SCREAM w dniu 2002-04-23 18:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 655
zamierzam wziasc w pazdzierniku ale nie jestem jeszcze pewny, bo teraz wiem ze nie powinienem. Mam lat 21 no ijestem chudy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Do 666 przytyles w tygodniu 8 kg -czy dobrze zrozumiałem -przeciez to bzdura nawet tluszczu tyle nie zlapiesz musialbys lezec i non stop jest i te 20 kg na lawie tez cos mi sie wydaje malo prawdopodobne po 2 strzalach omki - bralem to wiem mi tak skoczyla sila ale po 8 tyg i przypakowalem jakies 3- 4 kg a problemow z nabieraniem masy nie mam no i polepszyla sie rzeźba.
5 trzalów jest ok -bierz przez 5 tyg dobrze jedz i cwicz -po cyklu kup sobie kreatyne.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wiesz niektorzy w przeciwienstwie do Ciebie maja uwarunkowania genetyczne. Jezeli tak bardzo chcesz sie przekonac ze to prawda to zapraszam do mnie do klubu po informacje. Co poniektorzy to b.dobrze pamietaja bo tez byli bardzo zdziwieni.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Coz gratuluje swietnej genetyki , pozostawiam to bez komentarza .

marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biostymina (cykl dąbka)

Następny temat

clomid i ...?

WHEY premium