SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile należy brać tabletek dziennie aby dało jakies efekty w odchudzaniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fighter z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem zainteresowana jak dawkować l- karnityne, aby dała jekieś efekty w odchudzaniu. Oraz interesuje mnie jeszcze to czy stosując l- karnityne możn przytyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ntd

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zatem co mi radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Jesli chcesz schudnac to po prostu mniej jedz.I tyle.
Zadne tableteczki tu nie maja nic do zeczy.
Zastanow sie czemu muzyni w Somali i "supermodelki" waza 50 kilo przy 180 cm?
A czemu Musashimaru przy 2 metrach wazy 250 kilo?
Gulasz czamko jest odpowiedzią;)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dobrobyt rozpiera))

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


KING KONG BUNDYYYYYYYYYY!!!!!
One minute to go!!!

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Zadne tabletki nic nie daja?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sory, ale tu sie nie zgodze...
Fakt l-karnityna jest do du....py kezeli chodzi o odchudzanie, to jest dobre jak ktos sie rzezbi (ale nie jest gruby). A jezeli chodzi o totalne odtłuszczanie (jak to nazwal moj trener) to najlepsza jest efedryna+kofeina i aspiryna (mozna dorzucic tez troche ziolek wg swojego gustu), wszyyyyyyyyyystko jest opisane i walkowane tak samo juz od daaaaaaaaaaaaawna. Wystaczry troszke poszperac w archiwach...

Pozdrofka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze ja juz kupiłam l- karnityne. Ja nie jestem gruba , jeżeli chodzi o ścisłość mam 175 i waże 53 kg ale chciałam sie pozbyć dodatkowej tkanki tłuszczowej. Trenuje siatkówke i miałam nadzieję, ze dzieki treningom i l- karnitynie da się cos zrobić jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Droga Ago - masz podobny problem do mojej dziewczyny. Ona też gra w siatkę i również brała l-karnityne (olimpu) - efekt był mierny a na dodatek po odstawieniu znowu to samo!! Problemem który skłonił ją do brania l-karnityny był tłuszczyk na brzuszku i tyłeczku - znaleźliśmy na to sposób! Na kolacje mała porcyjka posiłku białkowego ok.2 godz przed snem, do tego 150 "spinań brzuszka" lub innych ćwiczeń na brzuch i ćwiczonka na pośladki ( a dokładnie leżąc na ziemi zgina nogi w kolankach i wynosi brzuch w górę maxymalnie napinając pośladki) przed snem.
Efekty są PIORUNUJĄCE - po 2,5 miesiącach ćwiczen jej brzuszek jest płaściutki z min. ilością tuszczyku, pupcia jest taka twarda jak nigdy dotąd, i dotego schudła 4kg!!!!
Tak więc Ago zachęcam do ćwiczeń i prowadzenia dobże zbilansowanej diety połączonej z ćwiczeniami. A tę l-karnityne możesz też do tego włączyć - też powinna coś dać jeżeli zadbasz o 2 popszednie rady!!!!
POZDROWIONKA



Zmieniony przez - Videal w dniu 2001-07-09 23:11:32

Zmieniony przez - Videal w dniu 2001-07-09 23:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za rade, brzuszek ok moge robić tyle cwiczeń ile wlezie. A na posladki jeszcze nie próbowałam. Ale od dziś zaczynam ćwiczenia z tej serii. Tylko, ze ja bym chciał schudnąć z 8 kg i ważyć 45 kg tylko nie wiem czy już wtedy nie będę za chuda przy wzroscie 174-175. Ale najbardzioje to mi zależy aby schudnąć w tyłku i i w udach. A to jest najtrudniejsz. Trzeba się w pełni zmobilizowac w tych ćwiczeniach, prawda? Ok ale spróbuje tak jak mi radzisz i za dwa miesiące się odezwę i powiem czy dało jakieś efekty. A w końcu teraz tez można chodzić na basen a to daje największe efekty!!! Bynajmniej dzieki za rady pa pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, 45kg przy 175cm wzrostu to juz niedowaga, powiem wiecej wyglad anorektyczki, nawet jesli dziewczyna jest drobnokoscista. Nawet 52kg przy tym wzroscie to lekka niedowaga.

Pozdrowka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tluszcz....

Następny temat

Kosz i SUPLEMENTY i ODŻYWKI

WHEY premium